Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp (/Temat-Zarabia-ktos-na-polecaniu-supli-itp-pp-123543)



Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - mateusz2045 - 05-11-2015 17:11

Jak w temacie, mam do takowych osób parę pytań. Oczywiście jeśli coś zarobiliscie i nadal działacie


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - cezar78 - 05-11-2015 22:07

Stacklabs.com miało dobry pp prohormonów, prowizja nawet 40% od produktu, ale support tragiczny, o wypłatę trzeba bylo prosić przez 2 tygodnie. Znakomite konwersje z tumblera, wystarczy wrzucać tylko obrazki z koksiarzami do kolejki np przez picloadr.com.


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - szykiryki - 06-11-2015 09:33

Nutriprofits.
Zajmowałam się polecaniem przede wszystkim środków na odchudzanie. Nie są to moze typowe suple, maja srodki na lysienie/tradzik itp.

Zanim nie przesiadłam się na stałe na suby, spokojnie mozna bylo wyciągnąć 3-4k/msc, prowizje zadowalające.


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - rekki - 06-11-2015 11:14

A może ktoś polecić jakiś sprawdzony serwis tego typu?


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - prololex - 06-11-2015 21:31

(06-11-2015 11:14)rekki napisał(a):  A może ktoś polecić jakiś sprawdzony serwis tego typu?

@SzykiRyki Ci podała jest jeszcze Cashinpils


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - pawelPP - 06-11-2015 22:43

Ja mogę polecić nutriprofits.com, działam tam od paru lat. Dobry kontakt, pieniądze zawsze na czas - jeśli ma ktoś jakieś pytania zapraszam na PW - ewentualnie coś pomogę za refa.


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - pawelPP - 12-11-2015 15:11

Jeśli ktoś chce spróbować sił w suplementach, myślę że teraz jest najlepszy moment. Nutriprofits ogłosił konkurs : Link do bloga z regulaminem (zwykły link do bloga NP wpis o konkursie). Myślę że warto wystartować z promocją NP. Jako że sporo osób się zgłosiło do mnie na PW przygotuję wam w najbliższym czasie poradnik w PDFie jak promować NP, najlepsze nisze, najlepsze suplementy, najlepsze kraje itp.


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - rekki - 12-11-2015 15:15

@[pawelPP] Zarejestrowałem się z Twojego refa i kontakt zerwany...


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - pawelPP - 12-11-2015 15:42

rekki, szykujemy PDF pod osoby które się zarejestrowały z mojego refa, chce opisać jak najwięcej metod oraz pokazać jak można zarobić jak najwięcej PLN. Nie bój się pamiętam. Jeśli Ty zarobisz wtedy ja też zarobię. Wolę poświęcić trochę więcej czasu i opisać jak najsolidniej wszystko.


RE: Zarabia ktoś na polecaniu supli itp? pp - mateusz2045 - 12-11-2015 15:47

Zapomiałem o temacie, poszło pw