Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! (/Temat-Zamkniety-Zgarnij-3-LFE-za-zadanie-klucz-na-SB-12354)

Strony: 1 2 3


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Admin - 23-08-2010 23:05

(23-08-2010 23:03)kreatywny napisał(a):  i słusznie ;D bardzo ciekawy pomysł forum co chwila się rozwija ;D
ps; co z kubkami lfe ?

W dalszym ciagu czekam na zalegle prace użytkowników wytypowanych w ankiecie.


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Satan - 24-08-2010 10:06

Wygrałem ! Big Grin Yeah ! A konkurs fajny ^^


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Yanke$ - 24-08-2010 12:27

Ja również należę do laureatów Wink Zgarnąłem 3 LFE $ ! Fajna sprawa, możliwość uruchomienia mogliby mieć również Super Modzi.


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Admin - 24-08-2010 13:45

(24-08-2010 12:27)Yanke$ napisał(a):  Ja również należę do laureatów Wink Zgarnąłem 3 LFE $ ! Fajna sprawa, możliwość uruchomienia mogliby mieć również Super Modzi.

Pomysl bardzo słaby, skoro i tak modzi nie maja mozliwosci rozdawania lfe$, mało tego modzi też mogą i chcą uczestniczyć w konkursie.


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Zampal - 29-08-2010 15:15

Super !


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - DDK - 29-08-2010 15:24

Świetne Big Grin


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Parada - 31-08-2010 20:50

Fajny pomysł z tym jest. 2 razy pod rząd udało mi się zgarnać LFE, i jeżeli ktoś kampi na słowa kluczowe na Thisboxie to może troche poćwiczyć ;p


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Admin - 18-09-2010 21:35


EDIT
@Admin

Słowa klucz mają czerwony kolor !

Zielonym kolorem pisane są ważne wydarzenia !

Niebieskim kolorem - pisane są zagadki i rebusy !


Słowa klucz można przepisywać bez podawania polskich znaków (ą,ę,ż,ź nie musi być używane) znaki interpunkcyjne ( wykrzykniki, spacje) muszą być przepisane !

Wygrywa osoba która pierwsza przepisze/odpowie poprawnie na słowo klucz czy zagadke !
Powodzenia !



RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Zythus - 19-09-2010 17:55

Fajnie, tylko wczoraj około godziny 20 wpisałem bez wykrzyknika na końcu, na początku, Adminie, napisałeś, że lfe dostaję, ktoś się przyczepił o wykrzyknik i napisałeś, że ktoś inny już dostaje. Moje 3 lfe :<


RE: Zgarnij 3 LFE$ za zadanie klucz na SB! - Killer - 20-09-2010 17:21

@up

Cry me a river

@topic

6 lfe zgarniete fuck yeha Smile