Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne (/Temat-Dzienniczek-zarobkow-Kuba275-RevAdBurst-i-inne-123533)



Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - kuba275 - 05-11-2015 15:03

Witajcie! Nazywam sie Kuba, lat 19. I zaczynam zarabiać na programach typu rev share, aktualnie RevAdBurst,zMasterbux, będzie jeszcze PayNaw ale nie mogę sie zarejestrować wyskakuje błąd (Chętnie komuś pomogę rejestrując się z refa Wink ) oraz RevSharenow jak tylko wystartuje. Dąże do zarobków dziennych na poziomie 500zł.A więc:
RevAdBurst:
Do programu dołączyłem 26.10.2015.Tutaj zainwestowałem około 350$, cały czas reinwestycja, chociaż martwi mnie sytuacja tego programu, problemy z wypłatami PM, podniesienie przymusowej reinwestycji do 50%, ale będę próbował ze wzgledu wkładu. Na dzień dzisiejszy:

[Obrazek: rab.jpg]

Zapraszam do rejestracji z mojego Refa: https://www.revadburst.com/?r=kuba275

zMasterBux:
Tutaj jak narazie właciłem 1.05$ na jednego Adpacka dla testu program podobny do PaidVerts, póki co bardzo mi się podoba. I wydaje mi się, że wejde w to z większą kwotą, ale póki co zaczekam. Strona otrzymała pieniądze ode mnie, ale jeszcze nie dostałem Adpacka także czekam na niego!

[Obrazek: zmb.jpg]

Zapraszam do rejestracji z mojego Refa: http://www.zmasterbux.com/?ref=kuba275

Posty będę starał się pisać 2-3 razy w tygodniu, zależy czy coś będzie warte opublikowania czy tez będę miał czas. Jeszcze raz zapraszam do rejestracji z moich ref linków, i śledzenia dzienniczka. Aha bym zapomniał cel to 500zł dniówki, a za uzbierane pieniądze kupie samochód moich marzeń! Cool

[Obrazek: 01chrysler300cdesign.jpg]
Jerk2


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 - Pan Inwestor - 05-11-2015 15:08

W końcu dziennik, gdzie ktoś mocniej interesuje się programami REV SHARE (dodaj to info do tytułu dziennika - będzie łatwiej się zorientować o czym w dzienniku piszesz).

Jeżeli chodzi o te wymienione programy to zainteresował mnie RevAdBurst - długo już w nim siedzisz? Kiedy wystartował?

PayNAW natomiast obserwuję ale nie zdecydowałem się dołączyć, ponieważ admin bardzo rzadko odpisuje na moje tickety i mam wrażenie, że to szybko padnie (obym się mylił).

Dziennik obserwuję i czekam na kolejne ciekawe programy warte polecenia :-)


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - kuba275 - 05-11-2015 15:17

Cześć. Dzięki za miłe słowa, zedytowałem post i temat. RevAdBurst wystartował 11 października także jest dość "młody" i mam nadzieję, że troche pożyje, znany admin i duża liczba użytkowników na to wskazuje, aczkolwiek wszystko jest możliwe, ja jestem w nim od 26 października, a pierwsza inwestycja 27. Jak pojawi się coś nowego to będe dodawał posty.


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - Miedziany - 05-11-2015 19:52

Witaj życzę powodzenia i zapraszam do mojego dziennika z PayNaw + zapraszam do rejestracji z refa (Podany w dzienniku) link w sygnaturze Wink


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - full2000 - 05-11-2015 20:07

Już mi się podoba twój dziennik i cel Wink Powodzenia !


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - kuba275 - 05-11-2015 20:33

Dziękuje wam. Te słowa nakręcają do działania! Z racji tego, że mam wiele wolnego czasu poszukuje kogoś kto mi pomoże w ogarnięciu leadmore,hotcash itp. lub PPI. Każdy grosz się liczy!


RE: Dzienniczek zarobków Kuba275 RevAdBurst i inne - kuba275 - 22-12-2015 15:48

Po długiej nieobecności w tym temacie:

Dołączyłem do Trafficmonsoon, póki co tylko 60$ zgarnąłem dołączyłem również do MPA i zakupiłem już 113 Adpaki.
[Obrazek: Przechwyt_snphhrw.png]
I musze powiedzieć, że program jest bardzo obiecujący i bardzo mi się podoba. Zachęcam do rejestracji z mojego refa, oferuje Refback oraz pomoc.
Ref: https://www.mypayingads.com/index.php?ref=108424