Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blank page na Wordpress,hosting home - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Blank page na Wordpress,hosting home (/Temat-Blank-page-na-Wordpress-hosting-home-123530)



Blank page na Wordpress,hosting home - MrGabor - 05-11-2015 14:35

Witam,

Moja dziewczyna ma założonego bloga na Wordpressie w hostingu i serwerze z home.pl
Wszystko było cacy, ale od pewnego momentu ko kilku sekundach wyskakuje jej biała strona-gdy chce napisać post,gdy jest w kokpicie,gdy chce coś edytować.

Wordpress był instalowany z poziomu przeglądarki,nie z poziomu PC(przez total commandera etc.).
Nie mam dostępu do Wp_config przez panel home,jest strasznie nieintuicyjny.
Czy jest ktoś w stanie od A do Z wytłumaczyć mi, co zrobić, by przywrócić dawne funkcjonowanie bloga bez pozbycia się żadnych danych ?


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - Pan Inwestor - 05-11-2015 14:59

Czy jak wejdzie w jakiś wpis to dzieje się tak samo Wyskakuje pusta strona i po paru sekundach pojawia się baner reklamowy?


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - MrGabor - 05-11-2015 15:04

Nie,tylko z poziomu admina,edycji postów.


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - Pan Inwestor - 05-11-2015 15:09

Niestety ale w takim razie nie wiem o co może chodzić. Czy instalowała ostatnio nowe pluginy/skórki? Trzeba sięgnąć pamięcią i pomyśleć co było ostatnio zmieniane na blogu. Może coś jest niekompatybilne.


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - MrGabor - 05-11-2015 15:18

(05-11-2015 15:09)Pan Inwestor napisał(a):  Niestety ale w takim razie nie wiem o co może chodzić. Czy instalowała ostatnio nowe pluginy/skórki? Trzeba sięgnąć pamięcią i pomyśleć co było ostatnio zmieniane na blogu. Może coś jest niekompatybilne.

W tym rzecz właśnie,że nie było nic dodawane.
Próbowaliśmy wyłączyć wszystkie dodatki.
Home jest bardzo nieintuicyjny, dlatego nie mogę się nawet dostać do plików serwera.


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - Pan Inwestor - 05-11-2015 15:42

No tak tylko co chcesz zrobić z poziomu plików? Jak już to mogli zmienić coś w ustawieniach serwera. Rozumiem, że nie używacie do łączenia się z serwerem protokołu FTP a co za tym idzie programu typu Total Commander/FileZillaFTP z zapamiętanymi danymi do logowania? Jeśli tak to być może złośliwy kod został dodany do plików bloga i trzeba będzie go odszukać. Jeżeli odpowiedź brzmi nie, to warto spróbować na tej samej domenie postawić czystą wersję WP (w innym folderze) i zobaczyć czy dzieje się to samo.


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - linoskoczek - 05-11-2015 18:08

Ogarnij dostęp do FTP. Wtedy wejdź do /wp-content/plugins i dodaj X do nazwy każdego z pluginów (po prostu je wtedy wyłączysz, bo będą miały inną nazwę). Jeśli to nie pomoże, to znajdź Logi błędów w panelu Home.pl i wstaw je tutaj.


RE: Blank page na Wordpress,hosting home - MrGabor - 11-11-2015 11:56

Posiadam już dostęp do plików przez total commandera.
Odkryłem, że to wina wtyczek.
Jak sprawdzić, która z nich jest wadliwa?

-------------------

Jednak nie wtyczek,przy edycji menu i chęci zapisania,wyskakuje biały ekran.