Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgubiona karta wbk prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Zgubiona karta wbk prepaid (/Temat-Zgubiona-karta-wbk-prepaid-123521)

Strony: 1 2


Zgubiona karta wbk prepaid - asiorek - 05-11-2015 08:54

Witam. Zgubiłem gdzieś kartę walutowa prepaid od wbk. Niestety mam na niej 10 usd. Czy da się w jakiś sposób te pieniądze wyciągnąć albo odzyskać dane do karty żebym mógł sobie coś zamówić na Ali i to wykorzystać ? Pisałem do wbk napisali że można Ale tylko kiedy wykupie te pieniądze koszt 15 zł. Więc wolę sobie za tę 30 zł coś zamówić niż być stratnym o połowę ;/


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - Stasiak - 05-11-2015 09:04

a jak się zalogujesz do tego konta bankowego online w wbk to widzisz tą kartę ? nie możesz normlanie z tego poziomu przelewu zrobić na inne twoje konto zrobić ?


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - asiorek - 05-11-2015 09:05

no własnie nie wiem czy wiesz ale z kart prepaid nie da sie robić przelewów.. na kartę sie da, ale z karty nie.. i tu jest problem. Na ali zamawia sie tak, ze podaje sie dane karty


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - Pasza dla konia - 05-11-2015 09:49

Mozesz cos kupic ta karta. Wystarczy znac cvv i numer konta oraz date waznosci.

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - Szaman1644 - 05-11-2015 10:44

Jak się zalogujesz na konto powinieneś mieć dane potrzebne do zrobienia transakcji na ali Smile


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - asiorek - 05-11-2015 11:05

(05-11-2015 09:49)Pasza dla konia napisał(a):  Mozesz cos kupic ta karta. Wystarczy znac cvv i numer konta oraz date waznosci.

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka


ty tak serio ? Smile Jeśli bym znał te dane to bym nie zakładał tego tematu..


@[Szaman1644] W któym miejscu ? Nie znalazłem nigdzie tego info ;/


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - twardy - 05-11-2015 11:30

Numer cvv masz podany tylko na karcie, na https://prepaid.bzwbk.pl/ tego nie znajdziesz.


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - asiorek - 05-11-2015 11:33

no właśnie, czyli nie ma opcji aby to jakoś odzyskać ? ;/
a na aliexpress da sie jakos sprawdzic historie zamówienia w którym znalazł bym te dane?


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - twardy - 05-11-2015 11:43

Kilka ostatnich cyfr karty znajdziesz, nic wiecej... kodu cvv na pewno nie.


RE: Zgubiona karta wbk prepaid - asiorek - 05-11-2015 11:43

czyli 10 usd leci w pizdu ? Sad(