Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) (/Temat-Kampania-reklamowa-social-media-zakres-muzyka-hip-hop-123510)



Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - JohnTayds - 04-11-2015 22:49

Ostatnio w nucie odwagi, a może i drobnej żyłki do zarabiania postanowiłem dla odmiany nie inwestować w żaden biznes internetowy, a żywego człowieka. Młodego, świeżego rapera z ogromnym potencjałem i umiejętnościami. Sam się tym średnio interesuje ale słysząc go ,,na żywo" czułem, że są w tym pieniądze.
Chciałbym więc trochę zainwestować w chłopaka, pomóc mu nagrać piosenki w porządnym studiu, a następnie zrobić porządną reklamę w Internecie.
Możecie mi polecić jakiś serwis/firmę, która przysparza w najlepszym tempie najbardziej jakościowych odbiorców? Chodzi mi głównie o platformy facebook, jak i youtube.
Jedną z pierwszych planowanych inwestycji jest reklama na facebooku, skierowana do konkretnej grupy odbiorców. Jednakże chciałbym żeby to naprawdę poszło w świat i trafiło do realnych ludzi, a nie botów do nabijania punktów w serwisach wymiany lajków/wyświetleń.

Możecie kogoś polecić? A może sami się tym zajmujecie?


RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - Raster96 - 04-11-2015 23:00

Może trochę nie na temat, ale podesłałbyś te jego nagrania? Chętnie oceniłbym czy rzeczywiście jest tak uzdolniony. Big Grin


RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - JohnTayds - 04-11-2015 23:16

(04-11-2015 23:00)Raster96 napisał(a):  Może trochę nie na temat, ale podesłałbyś te jego nagrania? Chętnie oceniłbym czy rzeczywiście jest tak uzdolniony. Big Grin

Po dwóch tygodniach w ogóle interesowania się muzyką, nagrał na imprezie (w ciężkim stanie) jedną piosenkę. Wstał i powiedział, że on zaśpiewa hip hop. Włączył pierwszy bit z Internetu i wyszło coś takiego:





Ale ostatnio jest ogromny progres. W przyszłym tygodniu ruszamy do studia opatrzyć to bardziej profesjonalną oprawą, jak i porządnym tekstem, którego słuchałem na żywo i jest naprawdę fajny.


RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - Raster96 - 04-11-2015 23:34

Szczerze to jakoś tego nie widzę, pospolite rymy, pospolita tematyka, pospolite flow, truskul się powoli wypala, już dawno nie widziałem, żeby ktoś się wybił na takiej tematyce, coraz więcej osób "otwiera głowę" i nie chce słuchać takich kawałków o życiu. Coraz modniejsze stają się nowsze brzmienia, a ta moda dopiero się rozwija - trapy, pancze i tego typu rzeczy.

Mainstreamu mu nie wróżę, ale jak tam uważasz, może akurat uda Wam się dotrzeć do ludzi.


RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - Krymi15 - 06-11-2015 13:05

Bardzo dobrze Smile Inwestuj w niego


RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - JohnTayds - 19-12-2015 16:23

Dla zainteresowanych, kolejny kawałek:





RE: Kampania reklamowa - social media (zakres: muzyka, hip hop) - Golona - 19-12-2015 17:37

Trochę zajeżdża ak-47 Tongue