Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta Facebook ● Grupy, Znajomi ● NAJTANIEJ ❤❤❤ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta Facebook ● Grupy, Znajomi ● NAJTANIEJ ❤❤❤ (/Temat-Zweryfikowane-konta-Facebook-%E2%97%8F-Grupy-Znajomi-%E2%97%8F-NAJTANIEJ-%E2%9D%A4%E2%9D%A4%E2%9D%A4-123474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 11-11-2015 13:32

rekki

Otrzymałeś konta na których było po 50 znajomych (nie mówiłeś o polskich) + po ok. 100 zaproszeń do akceptacji... Mogłeś napisać na PW ze Ci to nie odpowiada a nie wypisywać w temacie... A to ze konto padło po 20 postach to nie moja wina, widocznie za bardzo spamowałeś...

Napisz na PW to dostaniesz nowe konta lub umówimy się na inną rekompensatę Wink Chcę to załatwić ugodowo bo dbam o klientów, pierwszy raz zdażyła mi się negatywna opinia co mnie zaskoczyło bo nie było żadnego PW i mam zamiar jeszcze bardziej poprawić jakość kont i prowadzić nadal sprzedaż Wink Przepraszam za ta sytuację (nie miałem pojęcia ze to będzie przeszkadzać bo inni nie mówili nic na to ze muszą przyjmować znajomych) i liczę na pozytywne rozwiązanie... W każdym razie czekam na wiadomość Wink Z góry dziękuję i jeszcze raz serdecznie przepraszam Wink

Aktualizacja:
-- Teraz wszystkie konta ze znajomymi będą już miały PRZYJETYCH znajomych

Mam nadzieje ze ta sytuacja nie zniechęci was do kupna ponieważ zdążyła się ona mam nadzieję że ostani raz. Dzięki niej będę jeszcze bardziej dbał o klientów. Zapraszam do zakupów Wink


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Crave - 11-11-2015 15:21

Napisałem na PW w sprawie zakupu 5 kont.


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 11-11-2015 21:33

(11-11-2015 15:21)Crave napisał(a):  Napisałem na PW w sprawie zakupu 5 kont.

Odpisane Wink


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Kede - 12-11-2015 07:56

Kontakt bardzo dobry i uprzejma obsługa Smile


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Matissms - 12-11-2015 08:48

Jak najbardziej polecamSmile
Dobry kontakt i szybka obsluga!


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 13-11-2015 07:29

(12-11-2015 07:56)Kede napisał(a):  Kontakt bardzo dobry i uprzejma obsługa Smile

(12-11-2015 08:48)Matissms napisał(a):  Jak najbardziej polecamSmile
Dobry kontakt i szybka obsluga!

Dziękuję za pozytywne opinie Wink


Zapraszam do zakupów Huh

.
.
.


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - szx - 14-11-2015 00:46

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie Smile


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - gift256 - 14-11-2015 10:43

Kupie 2 konta po cenie 3 zł
Mogę jakiś kontakt np. GG ?

Jednak zdecydowałem się na inną ofertę Exclamation
Moja oferta nieaktualna smutny


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 14-11-2015 11:08

(14-11-2015 10:43)gift256 napisał(a):  Kupie 2 konta po cenie 3 zł
Mogę jakiś kontakt np. GG ?

Jednak zdecydowałem się na inną ofertę Exclamation
Moja oferta nieaktualna smutny

Ehhhh, w pierwszym poście na samej górze jest podane GG... Jakbyś się jednak zdecydował to zapraszam Wink


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 15-11-2015 10:59

(14-11-2015 00:46)szx napisał(a):  Polecam. Wszystko szybko i sprawnie Smile

Dziękuję za pozytywną opinię i zapraszam ponownie Wink A niezdecydowanych zapraszam do zakupów i osobistego przekonania się o jakości kont Wink

Pozdrawiam, życzę miłej niedzieli i wysokich zarobków Wink Huh