Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? (/Temat-Przenosiny-z-firesub-do-eforsy-Oplaca-sie-123466)

Strony: 1 2


Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - Kevintbg - 04-11-2015 10:30

Witam
Zastanawiam się nad migracją z firesub do eforsy ale mam kilka pytań. Czy na eforsie są "tnięte" leady bo się nasłuchałem jakiś opowiastek. Niby stawka za sms premium (na których tylko zarabiam) jest wyższa o 1,50 zł. Ale na programach download i video jest ukryta stopka na firesubie w postaci "Regulamin" a na eforsie jest napisane te kilka linijek tekstu. Proszę o pomoc co byście zrobili na moim miejscu. Czy eforsa też ma opcję tłumaczenia programów jak firesub? Pytam głownie ludzie którzy zarabiali i na eforsie i na firesub, żeby podzielili się swoją autopsją Smile PROSZĘ O POMOC


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - aero2 - 04-11-2015 10:32

Zostań na FireSub polecam z całego serca.


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - jasieeks - 04-11-2015 10:36

Cięte Wink

Ja bym został na FireSubie, na eforsie prócz ciekawie zrobionej pustej oferty mnie nic osobiście nie przyciąga.


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - koza09 - 15-11-2015 03:36

Zarabiałem i na eforsie i na firesub, na eforsie dłużej. Na firesub większa konwersja, z eforsą czasami są problemy. Mimo tego że teraz zarabiam na eforsie polecam firesub Big Grin Plusy eforsy to odnowienia i kreator landing pages, w reszcie firesub > eforsa.


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - Raster96 - 15-11-2015 03:41

FireSub. Smile


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - Kiljan - 15-11-2015 13:20

(15-11-2015 03:36)koza09 napisał(a):  Zarabiałem i na eforsie i na firesub, na eforsie dłużej. Na firesub większa konwersja, z eforsą czasami są problemy. Mimo tego że teraz zarabiam na eforsie polecam firesub Big Grin Plusy eforsy to odnowienia i kreator landing pages, w reszcie firesub > eforsa.

Jeśli chodzi o kreator LP, to niedługo będzie wprowadzona pusta oferta z pełną edycją(tak jak było kiedyś). Jeśli chodzi o odnowienia to nie będzie ich u nas ponieważ przyjęliśmy zasadę zyskowności i sprawdza się ona dobrze, dzięki niej nie trzeba odejmować fraudów(np. ktoś nie zapłaci za abonament to wtedy te smsy są cofane, w przypadku odnowień wszystkie takie odnowienia trzeba byłoby zabrać lub też ciąć wszystko, żeby było na takie cofnięcia). W przypadku zyskowności dostajecie tylko za pierwsze obciążenie a reszta podnosi waszą zyskowność i zarazem stawkę.


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - ElPolako12 - 31-12-2015 23:29

Firesub moim skromnym zdaniem lepiej wykonane


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - lukjas85 - 03-03-2016 22:10

a dlaczego chcesz sie przenosić jak możesz działać tu i tu


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - Pasza dla konia - 04-03-2016 06:47

Jak juz zdazyl odkopac temat to i ja sie wypowiem.

Jezeli ktos ma watpliwosci, ktory serwis jest lepszy, polecam skrypt na dzielenie trafficu na dwie strony. Firesub dostanie 50% i eforsa w tym wypadku tez 50%.


RE: Przenosiny z firesub do eforsy. Opłaca się? - light - 05-03-2016 15:17

Osobiście zarabiałem 2 lata temu na instanterze, który wziął pieniądze i zwinął się... potem od Kwietnia 2014 roku zacząłem na firesubie... jak widać jestem do dzisiaj, nie żałuję, nigdy się nie zawiodłem na serwisie, wspaniała Administracja, wspaniali programiści i tak dalej, zawsze pomogą we wszystkim! Chwała im za to, browar się należy większy jak nic im.