Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
od tauzena do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: od tauzena do milionera (/Temat-od-tauzena-do-milionera-123458)



od tauzena do milionera - rybson37 - 03-11-2015 22:51

Siemanko jestem Krystian i nie jestem na tym forum nowy. Wiele razy zamykałem i otwierałem różnego rodzaju dzienniki głównie z mniejszym zyskiem Big Grin ale za to zyskując bogate doświadczenie. Liznąłem nieco ppa ppd subów jak i skracaczy, ale nie o tym tu mowa. Dzisiaj zaczynam nowy projekt i także nowy dziennik! Podczas pracy na stacji zaoszczędziłem troche grosza i tak uzbierałem 1000zł na inwestycje, które postanowiłem zrealizować nigdzie indziej a w INTERNECIE. Póki co zainwestowałem głównie w programy/inwestycje wysokiego ryzyka, a mianowicie na dzien dzisiejszy posiadam:

- 20adpacków na PayNaw
- 300zł na oddsring

Pozostała kwota, którą moge wykorzystać na inwestycje to 547,20pln. Myslałem o tym,żeby zainwestować w projekt u nitrama ale tam jest potrzebne 800zł Sad
Może coś doradzicie ? Każdego miesiąca też budżet będzie się zwiększał o ok. 500pln z zarobionych pieniędzy na stacji. Jeśli macie jakieś pomysły chętnie wezme je pod uwage. Nie wiem czy warto wyznaczać sobie jakikolwiek plan na ten moment, albo na jakiś konkretny okres czasu jednak jakiś próg czy też wymogi zawsze w jakiś sposób motywują i myśle,że zaczne łagodnie.

CEL LISTOPAD:

- 50 adpacków na PayNaw ( wszystko reinwestuje)
- optymistycznie +400pln na Oddsring, a taka realistyczna to nie wyjść na -

Pozdrawiam serdecznie i licze, że bedzie mi TYM RAZEM dane długo prowadzić dziennik.


RE: od tauzena do milionera - Miedziany - 03-11-2015 22:56

Życzę powodzenia i zapraszam do swojego dziennika ;3 Link w sygnaturze impreza
Miejmy nadzieję że PayNaw pożyje jak najdłużej xd chociaż te 6msc ;d


RE: od tauzena do milionera - spaltooln - 03-11-2015 23:36

Rowniez zycze powodzenia Smile


RE: od tauzena do milionera - rybson37 - 04-11-2015 22:44

Dzień 1


Po dzisiejszym dniu account balance na Paynaw wynosi 0,71$(70%) pozostałe 30% automatycznie reinwestowane przez program. Jeśli natomiast chodzi o oddsring to Chelsea i Olympiakos wymęczyły mnie psychicznie, ale suma sumarum ugrały i dzięki temu odrobiłem nocną 5-złotową strate XD i na chwile obecną stan konta wynosi 314,80pln. Dalej myśle nad jakąś pewną inwestycją gdyż te blisko 550zł zwyczajnie się marnują,a powinny na siebie zarabiać Big Grin Jutro do pracy na 10 wiec pora zmykać. Także elo!


Cel Listopad:

20/50 adpacków w Paynaw
314,80pln/400pln oddsring


RE: od tauzena do milionera - full2000 - 05-11-2015 20:10

Na dniach wchodzę z kasą do tego programu PayNaw Wink Powodzenia !


RE: od tauzena do milionera - rybson37 - 07-11-2015 11:44

Dzień 2 i 3

Te dwa dni upłynęly mi na pracy stacjonarnej(in real life Big Grin). Dlatego też nie miałem czasu napisa pojedyńczych podsumowań. Mianowicie otworzyły mi się oczy na pewne dość stare jak świat inwestycje mianowicie Aliexpress,postanowiłem ok 400zł(ok 100usd) zainwestować w handel a pozostałe 150 pozostawić na czarną godzine. Co prawda ta inwestycja ruszy dopiero po otrzymaniu opodatkowanych i oclonych paczek ale jednak może przynieść konkretne profity zobaczymy. Jeśli chodzi o Paynaw to z tego co patrze to naliczenia wyglądają słabiutko i mam nadzieje,że ta stronka nie wyrośnie na MEEEEGA SCAM. Pozostała kwestia bukmachera. Tak jak pisałem będę grał za małe stawki 5-15zł i tego mam zamiar się dalej trzymać przynajmniej przez najbliższy miesiąc i przy obecnym kapitale. W kasie mam 300zł + 4x10zł otwarte zakłady o których rezultatach napisze w podsumowaniu dnia 4 czyli dzisiaj wieczorem tudzież jutro rano. Jako, że mam tak mało czasu przez prace to moim jedynym wyjściem są właśnie te 3 inwestycje/sposoby zarabiania -> handel buk paynaw, które jestem ogarnąć nawet w trakcie drogi powrotnej do domu. Gdy zyskam nieco więcej czasu to ruszę z czymś nowym świeżym, co już mam w planach,ale pozostawie dla siebie.

I na koniec ogólne podsumowanie:

Paynaw:
Account Balance -> $2.21760000
Repurchase Balance -> $0.95040000

dalej 20/50adpacks

Oddsring -> 300pln/400pln


RE: od tauzena do milionera - rybson37 - 08-11-2015 23:31

Dzień 4 i 5

Nic konkretnego,ale dzisiaj po raz pierwszy od blisko tygodnia spadłem poniżej kwoty początkowej z jaką zaczynałem na Oddsring. Zliczenia na Paynaw wróciły do normy czyli 4%. Zobaczymy co z tego wyniknie. Paczki z chin dotrze prawdopodobnie za ok. 30dni, a w najbliższym czasie tzn po wypłacie zamierzam zainwestować u nitrama.

Podsumowanie:

22/50adpacks Paynaw
284,96pln/400pln Oddsring


RE: od tauzena do milionera - rybson37 - 11-11-2015 12:32

dni 6-9

Paynaw w moim odczuciu okaże się jednym wielkim scamem. Na oddsring wyszedłem na spory -. Posiadam tam 250 z początkowych 300zl i mysle nad tym,zeby to wyplacic i juz teraz wejsc w inwestycje u nitrama. Narazie wszystko idzie nie po mojej myśli, jednak teraz będę miał 4 dni wolne wiec postaram się coś ogarnąć może jakieś zaplecze zaczne budować we'll see. Na chwilę obecną wychodzi na to,że z początkowych 1000PLN pozostało mi 250pln gdy wyplace z buka i 550 na koncie co daje zawrotna sume 800pln. 40$ zainwestowane w paynaw prawdopodobnie przepadnie i chyba na tym scamie zakończe przygodę z HYIP,bo mi je wystarczajaco obrzydzono.


od tauzena do milionera - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.