Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę prace - tłumaczenie/pisanie tekstów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę prace - tłumaczenie/pisanie tekstów (/Temat-Zlece-prace-tlumaczenie-pisanie-tekstow-123451)



Zlecę prace - tłumaczenie/pisanie tekstów - lazyshrimp - 03-11-2015 20:31

Witam. Poszukuje osoby która chciała by się podjąć pracy w postaci tłumaczenia tekstów z języka ang na język pol.

Wymagania:
- minimum 16 lat
- konto w banku lub paypal
- doświadczenie

Przebieg pracy:
Praca polega na dodawaniu wpisów na moją stronę poprzez platformę wordpress, które są pobierane z innych stron www. Gdy mamy interesujący nas link, tłumaczymy go poprzez translator google. Niestety wygenerowana treść jest gramatycznie błędna co należy niestety poprawić. Dodatkowo wgrywanie ( przesyłanie ) zdjęć z artykułu na mój serwer musi nastąpić wraz ze zmianą jego nazwy ( nazwy obrazka ) na nazwę w języku polskim, jest to z myślą o pozycjonowaniu grafiki google.
Za pierwsze 300 art płace 1,20 zł za artykuł. Jeśli ktoś wczuje się w role to będę skłonny zapłacić 1,5 do 2,5 lecz to musi nastąpić wraz z upływem czasu.

Jeśli brak Ci doświadczenia z platformą WordPress, to szkoda mojego i twojego czasu.Szukam osób wiedzących jak dodawać posty na tej platformie. Czekam na zgłoszenia - proszę o podanie doświadczenia


RE: Zlecę prace - tłumaczenie/pisanie tekstów - RatownikMedyczny - 06-11-2015 18:12

napisz na priv


Zlecę prace - tłumaczenie/pisanie tekstów - yazir - 17-12-2015 11:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.