Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z nową stroną - pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z nową stroną - pomocy! (/Temat-Problem-z-nowa-strona-pomocy-123432)

Strony: 1 2 3


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 15-11-2015 11:31

Czy może być to spowodowane brakiem przekierowania 301?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - lawokPL - 15-11-2015 13:09

Tak jka pisza koledzy, na podstronie zaznacz ze ta fraza jest dla ciebie wazna, umiesc ja w tagach i zagesc na podstronie, pozyskaj pare linkow nawet brandowych do poddstrony.

Czasami potrzeba paru dni, aby dobrze post zainekswoalo.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 18-11-2015 19:38

Ale ja to robię ciągle... Dwa linki do wpisów maja wykupione pozycjonowanie więc linki przybywają i to te wartościowe. Jednak w wyszukiwarce wpisy znajduje jako Archives w dalszym ciągu;/


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 22-11-2015 13:13

Ktoś jakieś pomysły ma??? Tracę już powoli cierpliwość do tej nowej strony...


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - sylwu - 22-11-2015 14:17

sprawdz w ustawieniach yoast Tytuły i Meta tagi jak masz ustawione


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 22-11-2015 15:13

A możesz podpowiedzieć gdzie to sprawdzić?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - sylwu - 23-11-2015 11:26

[Obrazek: d38bdf448907852.jpg]
Typy treści i Taksonomie sprawdź.
Ja miałem tak że było ustawione słowo Archiwa przed każdym tagiem.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 23-11-2015 17:04

O widzisz, ja również mam tam Archives. Rozumie że po usunięciu Archives problem zniknął?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - sylwu - 23-11-2015 18:29

No tak bo wtedy tutuł bedzię taki jaki sobie ustawisz i google takiego go zaindeksuje.
Możliwe że Twoje problemy powoduje szablon, seo szablonu gryzie się z seo yast. Ale pewny nie jestem. Nie zaglębiałem się w ten temat.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 23-11-2015 18:53

Powywalałem te Archives i zobaczymy za jakiś czas. Dodałem świeży wpis, wszystko na zielono jak zawsze, jednak sporo więcej tekstu. Zobaczymy jak wyjdzie i mam nadzieje że problem udało się rozwiązać, bo już mnie to po prostu wykańcza...