Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z nową stroną - pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z nową stroną - pomocy! (/Temat-Problem-z-nowa-strona-pomocy-123432)

Strony: 1 2 3


Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 03-11-2015 13:52

Jakiś czas temu założyłem nową stronę. Każdy dodawany wpis jest w całości zielony - mówię tu o wtyczce SEO Yoast. Jednak w google, zamiast podstrony (linku prowadzącego do posta), pojawia się pod wpisaną frazą strona główna. Nie wiem co może być przyczyną. Ktoś miał już kiedyś podobny problem? Zaznaczę że rzeczy udostępniane przeze mnie nie są oblegana i mają mała konkurencję w google. Na starej stronie bez problemu wchodzę w top 3 z podstroną, a na tej łapie się, ale strona główna po wpisaniu fraz do podstrony...


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - PvdH - 03-11-2015 16:35

Czy na stronie głównej nie masz wpisanej tej frazy gdzieś?
Jeśli to jest nowa domena to strona główna ma często większą moc niż podstrona,
zwłaszcza jeśli podstronę utworzyłeś jeszcze niedawno.

Potrzeba czasu i linków na podstronie, by sytuacja się naprawiła Smile

Zawsze możesz podrzucić na priv linka to wtedy sprawdzę konkretnie bez wróżenia z fusów Wink


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 03-11-2015 16:56

Słowo może pojawiać się w adresie strony, więc to może być przyczyna z tego co rozumie?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - PvdH - 03-11-2015 17:06

Tak, na razie strona główna jest dużo silniejsza, to co możesz zrobić to umieścić na stronie głównej bezpośredni link do podstrony, którą chcesz mieć w wynikach.

Do tego przydałoby się jakieś podlinkowanie podstrony, które doda jej mocy Smile Tylko pamiętaj, że ogólnie powinieneś zdobywać linki dla całego portalu jednocześnie Smile Jeśli to łatwa fraza to 10-20 linków powinno dać radę, a jednocześnie to wciąż mało dla Google i nie powinno wyłapać przy update.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 03-11-2015 17:20

Ale to jest blog a nie strona internetowaWink


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - PvdH - 04-11-2015 00:14

Blog / sklep / forum / portal - każdy serwis w Google działa na tej samej zasadzie Smile Podlinkowanie z głównej pewnie masz, pozostała reszta Smile


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - rozekrr - 04-11-2015 13:09

A spingowałeś ten wpis w Google? Bo dziwna taka sytuacja, u mnie zawsze linkuje z yoasta do danego posta z Google.
Jak uzupełniasz pola yoasta wszystkie ręcznie, czy niektóre zostawiasz tak jak są automatycznie?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 04-11-2015 16:31

Wszystko recznie robie. Pingowany wpis zostaje zaraz po jego dodaniu na strone. Pierwszy raz tak mam a troszke juz w PPA zarobilem.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - rozekrr - 04-11-2015 16:37

Ale to tylko na tym wpisie czy inne mają tak samo? Może spróbuj zainstalować na nowo wtyczkę...


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 04-11-2015 17:19

Chodzi o wszystkie wpisy na nowej stronie. W google na pierwszej stronie pod nazwa XXX Hack Tool znjduje glowna strone, a pod nia jest opis pasujacy do posta.

Teraz patrze że wczorajszy wpis wyrzucilo na pierwszej stronie, ale w Archives... nie wiem o co chodzi kompletnie;(