Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypłacić z faucetbox? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak wypłacić z faucetbox? (/Temat-Jak-wyplacic-z-faucetbox-123423)



Jak wypłacić z faucetbox? - polokk - 03-11-2015 12:04

Witam, akurat w zabawie z kranikami jestem świeżakiem, zaczałem od wczoraj co i jak sprawdzać, no i wszystko pięknie minimum do wypłaty bardzo szybko sie uzbierało, wiadomo, ze z tego kokosów nie ma, ale grosz do grosza. Jednak mam problem i za Chiny ludowe szukajka mi nie chce pomóc.
Wiem, żze z FaucetBox wypłaty idą automatycznie, tylko, że gdzie one niby idą? Portfel założyłem na circle.com co może było moim błędem, bo jest tam zmienny adres co każdą transakcje, a przy pierwszym kraniku z faucetboxa podalem bodajze pierwszy link z circle.com.

Da się jakoś zmienić portfel, czy circle.com się w ogóle nadaje do przechowywania btc z kraników ? Prosiłbym o jak najobszerniejszą pomoc wszystkich forumowiczów, z góry dziękuje i jeżeli, odpowiedzi na moje pytania dało się bez wysiłku znaleźć na tym forum to na prawdę przepraszam, tylko uświadcza to jakim laikiem jestem w tej sprawie.


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - erner - 03-11-2015 12:10

Pobierz portfel MultiBit na kompa. zainstaluj i stwórz portfel i nadaj mu hasło. Bedziesz miał portfel na kompie. Wypłaty przychodzą jak się synchronizuje. Możesz śmiało pisać do mnie na PW. W mojej sygnaturze masz dużo kraników < Zapraszam.


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - kamosiak - 03-11-2015 12:15

Adres faucetboxa jest tym samym adresem, jaki ma Twoj portfel BTC. Już w chwili zbierania satoshi z kraników definiujesz na jaki portfel zostaną one przesłane. Jedyne, co możesz zrobić, to założyć inny portfel i z tym adresem już wypełniasz kraniki, a uzbierane do tej pory satoshi możesz przelać na nowy portfel (o ile dojdą), ale podejrzewam, że za dużo nie dostaniesz po odliczeniu prowizji. A co do walletów- polecam Blockchain.


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - polokk - 03-11-2015 12:45

Dzięki wielie panowie, czyli w sumie jak podejrzewałem, że no po prostu z nowym adresem juz bede musiał wypełniać na nowy portfel.
Co do Multibit'a, właśnie przed chwilą ściągnąłem skonfigurowałem hasła, te wordy itd, jakoś nie mogę znaleźć gdzie ten adres tam się znajduje Tongue

Zara sprawdzę to z blockchain, jeszcze raz dzięki Big Grin


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - Natural - 03-11-2015 12:57

Ja mam na circle i polecam, raz wystarczy wygenerowac sobie adres walleta i trzymac się go. Nie miałem żadnych problemów a wpłaty na niego przychodziły szybko. Wink


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - polokk - 03-11-2015 13:34

A to jeszcze taka sprawa: Wysyłają automatycznie do 48h po osiągnięciu minimum, czy trzeba jeszcze coś tam kliknąć, bo widziałem tylko tam jakieś opcje blokowania i signowania etc. Czyli mogę się spodziewać, że nawet jak przeszedłem na blockchaina to na circle zostanie mi wysyalne osiagniete tam te milionowe btc ? : P


RE: Jak wypłacić z faucetbox? - Natural - 03-11-2015 13:43

od momentu kiedy przekroczysz minimum systemowe lub jeśli sobie ustawisz swoje minimum wypłaty, mają 48h żeby wypłacić Ci na circle. W razie pytań zawsze możesz napisać maila do supportu, w Supporcie trafiłem na polaków, normalnie z nimi po polsku później rozmawiałem, ogólnie chyba faucetbox jest w Polsce (chyba)