Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
keylogger? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: keylogger? (/Temat-keylogger-123380)



keylogger? - DeeWave - 02-11-2015 13:02

Witam. Od razu - jak zly dzial to wiadomo. Chcialbym sie zapytac, jezeli bym zrobil np fake addera RP do LoLa, gdzie trzeba by bylo podac login i haslo (opcjonalnie). I jezeli bym chcial sprzedac to konto, to cos mi za to grozi? Zapewne tak Big Grin. Jakis cytat z KK lub doswiadczenie Wink.


RE: keylogger? - Twister92 - 02-11-2015 13:11

Moim zdaniem podlega to pod Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


RE: keylogger? - DeeWave - 02-11-2015 13:39

Bede musial zrezygnowac z okradania, a tym bardziej sprzedawania. No coz Smile Dzieki!


RE: keylogger? - InsaneProGamer - 03-11-2015 17:31

Janusz biznesu... Chcesz zarabiac to rób to legalnie. Nie musisz moralnie ale musisz legalnie

Wysłane z mojego GT-S6500D przy użyciu Tapatalka


RE: keylogger? - DeeWave - 08-11-2015 13:18

Chciałem cytat z KK i dostałem, więc nie ma sensu pisania dalej postów pod tym tematem Smile


keylogger? - daniel42na - 08-11-2015 13:19

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.