Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. (/Temat-Program-do-automatycznego-zamieszczania-postow-na-grupach-FB-123357)

Strony: 1 2


Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - marleyka - 01-11-2015 21:33

Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. Jeżeli wątek już był - proszę o usunięcie.

Używam programu, dzięki któremu zamieszczam automatycznie posty na grupach facebookowych.

Program w wersji darmowej umożliwia zamieszczenie 50 postów dziennie.
W wersji płatnej (5,99$/mc) mamy nieograniczoną liczbę postów.
Program również umożliwia automatyczne komentowanie zamieszczonych postów i obsługę postów własnego fanpage'a.

Istnieje możliwość ustawienia interwałowego pojawiania się postów w grupach np. co 4,5,10,30 minut itd.

Oto czysty link: REJESTRACJA

Oraz z moim refem: REJESTRACJA


Póki co działa bez zarzutu - w sensie FB nie zablokował niczego (no chyba że w kampanii umieszczamy niedozwolone dla fb linki - wtedy taki post nie zostaje zamieszczony).

W razie pytań support odpowiada szybko.
[Obrazek: 2.png]


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - dishar - 01-11-2015 23:07

Do rejestracji wymaga podanie nr telefonu aby wpisać następnie kod.Idzie to jakoś pominąć? Zawsze zniechęcają mnie takie ''wymogi''
Sam korzystam z tego:
http://leetshares.com


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - marleyka - 01-11-2015 23:12

Nie da się tego pominąc. Ale nic się nie dzieje - wpisujesz kod i tyle. Nie ma spamu, wydzwaniania itd. Po prostu taka weryfikacja.


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - rekki - 01-11-2015 23:12

Idzie dodać do posta jakieś zdjęcie?


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - marleyka - 01-11-2015 23:26

Można dodać zdjęcie i opisaż je. Można dodać link do filmu z YouTube i będzie wyświetlany bez problemu. Ważne, żeby w opisie filmu YouTube nie było niedozwolonych linków dla FB.


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - Jork - 02-11-2015 19:16

Mam bardzo ważne pytanie ponieważ chcę kupić wersję premium

Czy jak padnie mi konto na fb z tym co jest połączone w autoposter to bedę mógł zmienić na inne konto fb ????
Czy za każde konto na fb jak bym chciał używać autopestera bym musiał płacić te 6$ i zakładać nowe konto w autoposter itd
Bo w takim razie sie nie opłaca

A i jeszcze jedno nie czaje tego programu dodaje grupy wszystko zrobiłem jak napisanem mam ponad 30 grup na FB a dodało mi zaledwie 4 grupy o co w tym chodzi ???


Proszę o szybką odpowiedź


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - chomik3 - 02-11-2015 23:22

Komentować można tylko swoje posty automatem czy wszystkie w grupach?


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - flyhigh - 03-11-2015 18:33

Witam, testowałem sobie ten program, ale olałem go z pewnego powodu, choć teraz do mnie dotarło że może popełniłem jakiś błąd.

Czy normalnie wam dodaje linki z ich miniaturą?
Linki są poprawnie przerobione facebook debuggerem, jak ręcznie dodaje to wszystko spoko - natomiast ten program wrzuca mi sam link tekstowo bez miniatury. Ktoś się z tym spotkał? Jakieś rozwiązanie?

Bankowo nie mam blokniętej domeny ani nic.


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - marleyka - 18-11-2015 13:00

Czasami to facebook blokuje niektóre linki, lub grupa ma ustawienia jakieś, które uniemożliwiają umieszczenie linku itd. Stąd mogło zamieścić w małej ilości grup.

Co do konta - jeśli padnie. Po prostu, przenosimy parametry ustawionej aplikacji na inne konto i gra muzyka Smile


RE: Program do automatycznego zamieszczania postów na grupach FB. - Polsky - 18-11-2015 13:02

Uważajcie zawsze gdzie wklejacie swoje tokeny Big Grin