Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed (/Temat-Bdswiss-kilka-pytan-i-jakie-demo-przed-123344)



Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - deidara3210 - 01-11-2015 17:07

Witam za jakiś czas będę chciał dołączyć do Bdswiss ale mam wcześniej kilka pytań do kogoś kto już tam siedział.
1 - Czy jest para walutowa usd/jpy na 60 sec.?
2- Minimalna kwota wejścia na 60 sec ?
3- Jakie pary walutowe są otwarte w nocy tj. 24-2/3 naszego czasu na 60 sec ?
I jakie demo najlepiej przed otwarciem rzeczywistego konta? Takie żeby było realne np. żebym nie osiągał na demo nagle grając nawet na "pałe" 90% sukcesów a nagle na rzeczywistym 40 Big Grin


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - MaLiN - 02-11-2015 16:21

@[deidara3210]

1. Tak, jest para walutowa USD/JPY na opcje 60 sekund
2. Minimalna stawka na 60s to 5$
3. Na to pytanie odpowiem później, jak się upewnie Wink
4. Jeśli chodzi o demo, to polecam: http://binary24.pl/opcje/optiontrade-demo


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - deidara3210 - 02-11-2015 17:07

@MLN Dziękuje bardzo za odpowiedź mam demo już na optiontrade ale z tego co pamiętam nie pasowały mi tam pewne rzeczy ;p


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - MaLiN - 02-11-2015 17:49

Że platforma się zawiesza? Lol Ciężko teraz o dobre darmowe demo.


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - xTKSD - 03-11-2015 13:31

(02-11-2015 17:49)MLN napisał(a):  Że platforma się zawiesza? Lol Ciężko teraz o dobre darmowe demo.

Na NoaFX-ściągasz MT+nakładke do opcji, tam masz opcje żeby stworzyć konto demo (wspisujesz tylko hasło, dostajesz login) i testować aż miło Wink


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - deidara3210 - 03-11-2015 15:11

Miałem już jakieś demo gdzie platforma się nie wieszała ani trochę ale nie pamiętam nazwy brokera ;/ A odnośnie tego pytania jakie opcję są dostępne w nocy na 60 sec ktoś zna odp ? W szczególności zależy mi w jakich nocnych godzinach ( czasu polskiego ) jest dostępna para usd/jpy i euro/jpy Smile


RE: Bdswiss kilka pytan i jakie demo przed - MaLiN - 03-11-2015 23:06

Aud/usd
Eur/jpy
Eur/usd
Usd/jpy