Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie na chomikuj (/Temat-zarabianie-na-chomikuj-123332)

Strony: 1 2


RE: zarabianie na chomikuj - oski121 - 01-11-2015 23:51

(01-11-2015 22:14)djram napisał(a):  U mnie to wygląda tak.

Mam chomika, na nim 6554 plików 52,29 GB tylko nie wiem czy w to wlicza się zachomikowane pliki od innych. Punkty zdobyte [Obrazek: fi130j.jpg]

Na moje oko żeby dobrze zarobić na chomiku, musiał byś uploadować około 50 TB danych podzielone na kilka chomików.

No i liczyć się z tym, że wrzucisz 20 filmów a 10 z nich chomikuj usunie za łamanie praw autorskich
Bo na chomikuj jest taka mała zasada zmieniaj nazwy plików, a nie wrzucasz tak jak pobrałeś to po pierwsze, po drugie idzie na tym zarobić i to nie małe pieniądze wystarczy dobra reklama np. mojego chomika dziennie odwiedzało 1500 osób podczas gdy go reklamowałem a dzienny przychód punktów był w granicach 500k, natomiast gdy nie był reklamowany tj. teraz i pliki są nie co już nie modne (początek roku 2015) jest ok 250-300 dziennie i przychód punktów od 50k wzwyż. Teraz do sedna sprawy ile mnie to kosztowało hmm... Jakieś 100 zł na konto shell zintegrowane z chomikuj do uploadowania i 2 miesiące codziennego ściągania plików z internetu i wrzucania ich na serwer, jednym z plusów posiadania shella jest to że zaznaczasz sobie 1000 plików do wrzucenia wyłączasz sobie komputer a shell wrzuca wszystko przez noc (Shell to coś w rodzaju wirtualnego komputera)


RE: zarabianie na chomikuj - danielek654 - 03-11-2015 10:55

No dobra, a czy te punkty da się jakoś zmonetyzowac? Oraz jak reklamowales chomika?


RE: zarabianie na chomikuj - Orzel1 - 02-03-2016 09:50

Za duzo pracy za male zarobki.