Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie na chomikuj (/Temat-zarabianie-na-chomikuj-123332)

Strony: 1 2


zarabianie na chomikuj - danielek654 - 01-11-2015 13:35

Witam chciałem zapytać, jak wygląda zarabianie na chomikuj. Słyszałem, że da się tam osiągnąć całkiem spore zyski. Nie wiem, czy ktoś się tym interesował, z góry dzięki za każdą wypowiedź na ten temat.


RE: zarabianie na chomikuj - bodorek - 01-11-2015 13:38

Teoretycznie jak masz duże, popularne konto i własne uploady, to zbierasz punkty, które wymieniasz na transfer. Wystarczy do tego skrypt i wystawiasz od razu transfer ważny 24h na przykład. Aczkolwiek po pierwszy wydaje mi się, że po pierwsze zabiera to mnóóstwo czasu na ładowaniu tego wszystkiego, a do tego ceny takich transferów są bardzo małe i zaczynają się od złotówki. Spróbować można, ale nie sądze, że jakąś fajną kasę można na tym zarobić.


RE: zarabianie na chomikuj - CraftRidersPL - 01-11-2015 15:58

bodorek - ale jeśli już zrobisz zaplecze to praktycznie cały czas punkty wpadają, czyli proficik mały bo mały ale leci, osobiście w tym nie siedzę ale zaciekawiłeś mnie, sam trochę poszukam i jak dowiem się czegoś konkretniejszego to ogłoszę


RE: zarabianie na chomikuj - bodorek - 01-11-2015 15:59

Będę czekał z ciekawości na jakieś info, ale wydaje mi się, że zbudowanie zaplecza jest tak niesamowicie czasożarne, że raczej nie jest to mega opłacalny interes Big Grin


RE: zarabianie na chomikuj - bartheez - 01-11-2015 16:02

Szkoda twojej pracy i czasu, zupełnie nieopłacalne.


RE: zarabianie na chomikuj - ShuQi - 01-11-2015 16:04

To tak jakby po roku pracy za darmo dostawać potem 1 zł/rocznie za tą pracę pasywnie

Opłaca się?

Tak samo wygląda to tutaj Wink


RE: zarabianie na chomikuj - Shiva404 - 01-11-2015 20:24

Kiedyś siedziałem na chomikuj jak była jeszcze możliwość przelewania punktów z konta na konto. Przede wszystkim własny upload filmów i gier, reklamowanie się u innych chomików przez cały dzień i te 40zł dziennie wyciągałem w przeliczeniu na punkty. Najlepsi zdobywali dziennie nawet 1mln, a z tego co pamiętam taka ilość na allegro chodziła za ponad 100zł. Teraz się nie opłaca, do tego często dostaje się wiadomości prywatne od jakiś kancelarii prawniczych, że łamie się prawo za nielegalne udostępnianie plików Smile


RE: zarabianie na chomikuj - milosz998 - 01-11-2015 21:46

A jak na subach idzie obecnie? Jakiś spamik na chomiku?


RE: zarabianie na chomikuj - danielek654 - 01-11-2015 21:47

A ten program partnerski, gdzie polecasz serwis?


RE: zarabianie na chomikuj - djram - 01-11-2015 22:14

U mnie to wygląda tak.

Mam chomika, na nim 6554 plików 52,29 GB tylko nie wiem czy w to wlicza się zachomikowane pliki od innych. Punkty zdobyte [Obrazek: fi130j.jpg]

Na moje oko żeby dobrze zarobić na chomiku, musiał byś uploadować około 50 TB danych podzielone na kilka chomików.

No i liczyć się z tym, że wrzucisz 20 filmów a 10 z nich chomikuj usunie za łamanie praw autorskich