Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ (/Temat-poproche-com-Revenue-Share-BTC-PM-AdPack-od-0-50-123312)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - mikuss - 03-11-2015 17:37

(03-11-2015 17:21)Magdalenek napisał(a):  @[mikuss] uprzejmie proszę darować swoje upierdliwości skierowane w moją stronę a tym bardziej nie wprowadzać innych w błąd sugerując, że mam jakąkolwiek władzę w programie, którego temacie właśnie trollujesz Wink

@[Magdalenek]
tupanie nóżką jak na hpforumSmile tylko tam ban więc tutaj musisz tupać.
Kto niepoznał SK ten uwierzy Tongue
Chcąc mieć tutaj konto radzę bezkrytyki bo nadpobudliwa banująca Magdalenek jak wszystko widzące oko czuwa nad przyciskiem ban


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Magdalenek - 03-11-2015 17:46

Proponuję otworzyć swój temat w dziale offtopowym, ewentualnie swojego bloga i tam się użalać nade mną niedobrą bo jak na razie to nic konstruktywnego do tematu nie wnosisz.


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Magdalenek - 04-11-2015 13:10

Dodano możliwość zarabiania do purchase balance poprzez oglądanie reklam:

[Obrazek: ads.jpg]

Co prawda tylko 0.001$ za reklamę ale grosz, do grosza... Smile


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Darken - 04-11-2015 17:34

Hm, oglądam reklame za 0.001$ licznik dobiega końca, naciskam close i nic sie nie dzieje, nie aktualizuje mi licznika tzn ze obejrzałem 1 reklame i nie nalicza mi pieniędzy..


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Magdalenek - 04-11-2015 17:46

Po wciśnięciu przycisku "Close" przenosi Cię do nowej strony a tam jest przycisk "Please confirm advertisement". Po jego wciśnięciu reklama zostaje zaliczona.

[Obrazek: pca.jpg]


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Darken - 04-11-2015 18:38

Dzięki Wink


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - futago - 06-11-2015 13:02

Magdalenek wypłacałaś już jakieś sianko?Smile


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Kemesz - 07-11-2015 10:55

Dość bliskie jest to programu Passive wg mnie. Jakoś nie widzę przyszłości tej strony.


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Krechaman - 07-11-2015 12:04

Kemesz sprawdź na forum czy przypadkiem nie pucuje dupy, żeby zostać polskim supportem, jak było w tamtym przypadku Big Grin Wszystko będzie jasne.


RE: poproche.com - Revenue Share (BTC/PM). AdPack od 0.50$ - Kemesz - 08-11-2015 15:27

Zarejestrowałem się z Refa. Otrzymałem bonus 0.50$, który zainwestowałem. Strona jest na skrypcie znanym z Passive, obstawiam max 2 miesiące żywotności. Nie inwestuję swoich pieniędzy.