Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytań parę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytań parę. (/Temat-Rozwiazane-Pytan-pare-1233)

Strony: 1 2


RE: Pytań parę. - Gimor - 29-01-2010 12:55

No jeszcze nic,dopiero wczoraj zacząłem i mam 8 ptz Wink.Ale już się pytam,bo mam zamiar długo się w to bawić.


RE: Pytań parę. - Dyzmator - 29-01-2010 12:56

Pytanie skierowane do BartuŚia;d


RE: Pytań parę. - Gimor - 29-01-2010 13:01

;D ok.
I teraz tak przeglądam te nagrody za punkty i Apple4GB Shuffle jest już za 200 ptz.
Szczerze to zastanawiam się powoli czy to nie jakiś bubel ;D
Wiem są dowody itd,ale wydaje mi się,że jeśli chodzi o punkty to jest strasznie...tanio Wink.


RE: Pytań parę. - Dyzmator - 29-01-2010 13:06

no tak , ale ile oni na tym zarabiają , a bubel nie może być ponieważ zalożył to koleś który jest właścicielem firmy Amazon ;D najwiekszego sklepu na świecie;d


RE: Pytań parę. - Kleszczman - 29-01-2010 20:17

Oki, skoro wszystko zostało załatwione to pozwolę sobie zamknąć ten wielotematyczny wątek Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytań parę. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.