Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biedny Niecodziennik [Tomcato] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Biedny Niecodziennik [Tomcato] (/Temat-Biedny-Niecodziennik-Tomcato-123291)

Strony: 1 2 3


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 22-11-2015 15:52

Niedziela 22 listopada to dobry dzień aby dodać kolejną aktualizacje dziennika. Sytuacja w programach revshare powoli się klaruje, wiadomo już w co warto a w co nie warto wchodzić. W RevAdBursta wchodzić nie polecam a osobiście jestem puki co stratny 8$ ale może jeszcze uda się zrobić jedną wypłatę. Naliczenia w tym programie oscylują przy granicy 1%. Dalej mamy PayNaw, program nie wypłaca, osobiście założyłem spór na PayPalu może uda mi się odzyskać włożone tam 6$. Kolejnym programem który jest na wymarciu jest GlobalTrafficAds, obecnie wypłaciłem 16$ z 25$ które wpłaciłem. Próg wypłaty został teraz podniesiony do 10$ więc dozbieranie do kolejnej wypłaty troche jeszcze potrwa ale jeśli sie uda to wyjdę z tym programem na 0. Dobra przejdźmy teraz do dwóch programów które moim zdaniem na chwile obecną królują w HYIPach.

TrafficMonsoon- Doszło kolejne 20$ od poleconego. Jeśli chodzi o ogłoszenie w lokalnym serwisie jakie ostatnio wykupiłem to ciągle ludzie pytają ale rejestracji puki co nie ma. Cały czas myślę jak by wypromować ten biznes, ale ciężko jest przekonać ludzi z zewnątrz do tego a ludzie związani z zarabianiem w sieci w 90% mają na TM już konto.

[Obrazek: lTRyHZZ.png]

HQRevshare- Program się ustabilizował. Naliczenia około 3%, przymusowa reinwestycja 50%, minimum wypłaty 20$. Moim zdaniem wszystkie zmiany na plus wszystko dla stabilności programu, chociaż moim zdaniem powinny być wprowadzone wcześniej, a minimum wypłaty dla niektórych za duże w końcu niektórzy nie mają w programie ulokowane aż tyle pieniędzy. Na moim koncie mam już 30 paczek. Moja strategia obecnie to wypłacać jak najwięcej a paczki kupuje tylko z konta re-inwestycyjnego. Mam nadzieje że program jeszcze pośmiga i da zarobić użytkownikom. Wszystko wygląda bardzo dobrze, nowi użytkownicy wciąż dołączają do programu co znaczy że cały czas cieszy się on popularnością. Z czystym sumieniem mogę zaprosić wszystkich do wchodzenia w ten program. Niżej oprócz stanu mojego konta dorzucam historię wypłat jakie zleciłem. Te 2 które są pending doszły i jest to jakiś błąd ze strony HQR.

[Obrazek: ZLA1jUJ.png]

[Obrazek: wvuLzC3.png]


Jutro wydam swoje pierwsze pieniądze zarobione w necie na prezent dla dziewczyny na mikołajki. Taki mały sukcesik Big Grin

Linki do programów które polecam:
TrafficMonsoon- https://trafficmonsoon.com/signup?ref=Kuba
HQRevshare- https://www.hqrevshare.com/?r=Tomcato


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 28-11-2015 21:27

Witam ponownie. Od poprzedniej publikacji minął prawie tydzień więc najwyższy czas na aktualizacje. W tym tygodniu zarabianie poszło całkiem nieźle. Ale jak zawsze nie ma samych dobrych wieści Big Grin Moje konto PayPal nie jest powiązane z bankiem (gdyż konta bankowego jeszcze nie posiadam) i właśnie przekroczyłem limity jakie miałem na koncie. Nie mogę teraz otrzymywać płatności na PP. Muszę więc założyć konto bankowe i powiązać je z PP. Najprawdopodobniej założe konto w Smart Banku gdyż jest ono praktycznie całkowicie darmowe. No dobra rzućmy okiem jak wygląda sytuacja w programach.

TrafficMonsoon- Doszło kolejne 25$ od poleconego. Wykupiłem również ogłoszenia na kilku portalach. Sporo ludzi do mnie pisze ale puki co rejestracji brak Sad No ale nie poddaje się w końcu 100 osób odrzuci propozycje a może 101 zdecyduje się Smile

[Obrazek: uVPuKn6.png]

HQRevshare- program działa tak jak trzeba. Zrobiłem w tym tygodniu wypłatę na 28$ Smile Cały czas utrzymuje moją strategię czyli kupowanie paczek tylko z konta re-inwestycyjnego.

[Obrazek: DNKvYK3.png]

W tym tygodniu wydałem pierwszy hajs zarobiony w necie w kwocie 10.66$ na prezent na mikołajki dla mojej dziewczyny Big Grin Kupiłem jej kubek Big Grin Jestem również w trakcie tworzenia bloga dotyczącego programu który ma szansę wejść w konkurencję z popularnym TM i MAP. Myślę że już przy kolejnym wpisie będę mógł się nim pochwalić Smile Postanowiłem dać sobie również nowy cel: Od czerwca móc wypłacać około 100$ miesięcznie. Zamierzam mocno pracować aby zrealizować ten cel gdyż ostatnio sporo kasy mi ucieka na dojazdy do dziewczyny i spełnianie jej zachcianek Big Grin No i oszczędności się trochę kurczą Tongue Spore nadzieje wiąże z tym nowym programem mam nadzieję że jak rusze z promocją od początku to uda mi się zdobyć konkretnych poleconych Smile Dobra nie zabieram wam więcej czasu (o ile ktoś to czyta)

Pozdro Smile

Programy w których działam i które polecam:
TrafficMonsoon- https://trafficmonsoon.com/signup?ref=Kuba
HQRevshare- https://www.hqrevshare.com/?r=Tomcato


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - asiorek - 01-12-2015 09:11

Jestem twoim refem w hq . A więc mam pytanie Big Grin
Czy masz może jakiś pomysł jak przyśpieszyć re inwestycję? Wpłaciłem 15 usd, dotarłem do 10 paczek ale problem leży w tym, że zanim dobije na 11 paczkę to już ta 10 mi się wygasi.. I tak jest w kółko. Nie mam jak dorzucić $$ na HQ a chciał bym wyjść dalej niz tylko 10 paczek Tongue


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 01-12-2015 17:59

Jeśli re- inwestujesz 100% to powoli będziesz szedł do przodu innego wyjścia nie ma niestety Smile Bo rozumiem że transferujesz środki z Account Balance do Repurchace Balance ?


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - asiorek - 01-12-2015 18:06

Dokładnie Tak. Wszystko co jest reinwestuje. Ale nie mogę w sumie wyjść poza tę 10 paczek ;D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 01-12-2015 18:11

Zawsze przychodzi taki okres że przez jakiś czas wzrost jest wolniejszy bo paczki umierają ale to minie i znów zaczną rosnąć Smile


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - asiorek - 04-12-2015 21:07

NO KU@#!$ TO JEST JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE. DZIS RANO JESZCZE MIALEM 37 USD.. http://prntscr.com/9adddm SKORO ROBIA JAKIEŚ COFKI TO NIECH DAJA SPOWROTEM TAKI STAN., w TAKI SPOSOB TO JA NA PEWNO NIE WYJDE PO ZA 10 PACZKE..
Miales moze taki przypadek ? ..
AngryAngry


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 05-12-2015 19:36

Total earning from ACTIVE adpack. Jeżeli umiera Ci jedna paczka to te 7.50$ jest ci odejmowane z tego stanu konta Wink


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - asiorek - 05-12-2015 20:26

Ale Ty nie rozumiesz. Ten stan który miałem wcześniej uległ zmianie. Ostatnio pisałem też miałem takie same statystyki..
Też miałem tyle usd itd. Zaraz się zaloguje i zobaczę czy coś się zmienilo

zresztą dziś w że z rana miałem ledwo 2 usd a nagle do 20 mi znikło z main balans około 30 centów a w tym stanie rwinwestycji 3.60 bodajże.. To dziwne że nagle urosło mi przez kilka godzin aż dolar.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Niecodziennik Inwestycyjny [Tomcato] - Tomcato - 06-12-2015 11:32

Masz racje nie rozumiem Tongue i nie jestem w stanie Ci pomóc. Zapytaj na polskiej lub oficjalnej grupie HQRevshare. Na pewno Ci pomogą Wink