Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać menu w każdym wpisie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak dodać menu w każdym wpisie? (/Temat-Jak-dodac-menu-w-kazdym-wpisie-123267)



Jak dodać menu w każdym wpisie? - kyniu6 - 30-10-2015 22:00

Hej, męczę się z tym już jakiś czas i nie mogę tego ogarnąć. Na głównej stronie mam normalne menu (chodzi mi o te wszystkie ostatnie posty, komentarze, archiwa, kategorie..), ale po wejściu w każdy wpis tego nie ma. Jak to włączyć? Pewnie to prosta sprawa, ale dopiero zaczynam zabawę z WP Smile


RE: Jak dodać menu w każdym wpisie? - xopyip - 31-10-2015 11:58

Pewnie trzeba by dodac w stylu do php pare linijek ale teraz nie mam jak tego sprawdzic

Wysłane z mojego QUANTUM_400 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak dodać menu w każdym wpisie? - kyniu6 - 31-10-2015 12:51

(31-10-2015 11:58)xopyip napisał(a):  Pewnie trzeba by dodac w stylu do php pare linijek ale teraz nie mam jak tego sprawdzic

Wysłane z mojego QUANTUM_400 przy użyciu Tapatalka

Ok to postaraj się to sprawdzić jak będziesz miał jak.
Dodam, że styl to twenty eleven.
Dla jasności chodzi mi o 'menu' czy też belkę (nie wiem jak to się nazywa) ze screena.
http://scr.hu/8v35/zfpa6

Od razu druga sprawa. Zarejestrowałem się w PopAds, mam kod, próbowałem zrobić to wtyczką Ad Injection oraz po prostu wkleić w post wygenerowany kod w znacznikach <head> </head>. W popads Troubleshooter piszę, że wszystko jest ok, moja reklama niby jest, ale jest to puste pole i ona się nie wyświetla. Jednak jeśli kliknę w te pole, to wyskakuje mi strona z 'reklamą' (oczywiście u mnie się nie wyświetli ze względu na to że ja jestem właścicielem strony). Jest po prostu puste, białe pole i tyle. Sprawdzałem u kumpla i jest to samo. W kodzie nic nie grzebałem itp.. Miał tak ktoś?


RE: Jak dodać menu w każdym wpisie? - linoskoczek - 31-10-2015 14:20

Nie masz w opcjach wyświetlania wpisu? Jak dodajesz wpis to u dołu powinieneś mieć wybór układu strony.

[Obrazek: vT5vf.jpg]


RE: Jak dodać menu w każdym wpisie? - kyniu6 - 31-10-2015 14:53

(31-10-2015 14:20)linoskoczek napisał(a):  Nie masz w opcjach wyświetlania wpisu? Jak dodajesz wpis to u dołu powinieneś mieć wybór układu strony.

Niestety nie mam czegoś takiego przy dodawaniu wpisów.