Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adamek vs Grant - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Adamek vs Grant (/Temat-Adamek-vs-Grant-12326)



Adamek vs Grant - Magnus - 23-08-2010 12:13

Polak górą :]

[Obrazek: bilde?Site=GW&Date=20100821&...;amp;ArtNo]

Cytat:Wyższy o głowę i dużo cięższy Michael Grant okazał się niezbyt wymagającą przeszkodą dla Tomasza Adamka, kontynuującego swój marsz do tytułu mistrza świata w najbardziej prestiżowej kategorii wagowej.

W walce, która skończyła się w Newarku w kilka minut po północy czasu nowojorskiego, 33-letni Adamek, niesiony dopingiem tysięcy polskich kibiców, pokonał zdecydowanie na punkty Granta. Sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości, przyznając mu zwycięstwo 117-111, 118-110 i 118-111. Po tym pojedynku Polak legitymuje się rekordem 42-1, a Amerykanin 46-4.

Link do 12 walk Tutaj


RE: Adamek vs Grant - Lukisss - 23-08-2010 12:27

Pięknie Adamek ;D

Grant cienias xD


RE: Adamek vs Grant - Miu - 23-08-2010 12:30

no,jestem dumny z Adamka Big Grin mam nadzieję,ze będzie miał szansę walczyc z Kliczkiem.Góral co raz bardziej mnie zaskakuje...


RE: Adamek vs Grant - Zythus - 23-08-2010 13:01

Kliczko go rozwaliłby. Adamek jest szybki, robi dobrze uniki, ale w tej walce już miał trochę problemów. Widać, że szybkość to nie wszystko. Brakuje mu mocnego uderzenia, tego, co rozdupcyłoby twarz. Natomiast amerykaninowi słabo rozwalił buźkę, tylko go punktował. Musi potrenować siłę ciosu, a jak utrzyma szybkość, to będzie mógł zmierzyć się z Kliczko (Kliczko ma i szybkość, i cios Smile)
Pamiętajmy, że ciosy z góry są silniejsze, niż z dołu (grawitacja robi swoje). A polak był o głowę niższy od Granta Smile


RE: Adamek vs Grant - Lukasz142 - 23-08-2010 20:06

Wszyscy narzekają jak to Adamek słabo wałczył ja nie rozumiem takich ludzi.Prawdą jest to, że Adamek nie zaprezentował się tak dobrze jak np z Arreolą ale przecież miał na przeciw siebie dwumetrowego chłopa a z takim zawsze walczy się strasznie ciężko i niewygodnie.Cała walka przebiegała pod dyktando Adamka, a to, że dostał mocne dwa ciosy to przecież normalne obaj bokserzy wyprowadzili mnóstwo ciosów a co za tym idzie Grant musiał go trafić chociaż raz.Siła ciosu u Adamka jest rzeczywiście nie najlepsza jednak warto zauważyć, że Góral nie jest naturalnym ciężkim tylko bokserem który jeszcze nie tak dawno walczył w kategorii półciężkiej.Oczywiście siłę uderzenia można poprawić poprzez kolejne kilogramy oraz przyrost masy jednak gdyby Adamek poszedł w tym kierunku to zdecydowanie stracił by szybkość a to przecież jest jego zdecydowanie największy atut.Wiele osób mówi, że na walkę z Kliczkami za wcześnie, i Adamek nie ma szans.Na dzień dzisiejszy rzeczywiście Adamek nie był by faworytem tej konfrontacji, jednak warto zwrócić uwagę na wiek Adamka Polak nie ma już 20 lat, a 34 i jeśli nie zdecyduje się teraz na walkę to kiedy? Z biegiem czasu Adamek będzie tracić szybkość oraz siłę.Myślę że walka po nowym roku to dobry pomysł, a Góral wcale nie stoi na straconej pozycji.Wydaje mi się że najlepszą opcją byłaby walka z Hayem.Z pewnością walka ta byłaby kapitalnym widowiskiem.Obaj pięściarze prezentują podobne umiejętności i podobne style walki.Podsumowując ja w Tomka wierze i zawsze wierzyłem i myślę, że nie warto skreślać Górala już na samym początku musimy myśleć pozytywnie i wierzyć, że jest w stanie zdobyć upragniony tytuł mistrza świata.