Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WAŻNE] Hosting w az.p - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [WAŻNE] Hosting w az.p (/Temat-WAZNE-Hosting-w-az-p-123246)



[WAŻNE] Hosting w az.p - Krymi - 30-10-2015 16:05

Mam pytanie tzn. że place już 12zl za caly rok czy 12zl/msc przez rok? Jak 12zl przez caly rok to może lepiej kupić hosting na 5lat Big Grin 3zl więcej tylko ^^
[Obrazek: image.jpg]

A i jeszcze jedno, zaakceptowałem, że chcę zapłacić przelewem bankowym, gdzie znaleźć dane do przelewu ? Wyskakuje mi ino "1 platność oczekuje", klikam "zaplać" zaznaczam przelew bankowy, "dalej" i wyskakuje takie coś :

[Obrazek: image.jpg]

a po kiknięciu "wyświet szczegoy patności":

[Obrazek: image.jpg]


RE: [WAŻNE] Hosting w az.p - sagemx-2 - 30-10-2015 16:27

12 zł na rok


RE: [WAŻNE] Hosting w az.p - Krymi - 30-10-2015 18:38

a 2 ostatnie pytania ? wie ktoś ?


RE: [WAŻNE] Hosting w az.p - linoskoczek - 31-10-2015 10:42

Zastanawiam się co w tym pytaniu takiego ważnego Jerk2
Z płatnościami pisz do supportu.


RE: [WAŻNE] Hosting w az.p - Merol - 02-11-2015 00:32

(30-10-2015 16:05)Krymi napisał(a):  Mam pytanie tzn. że place już 12zl za caly rok czy 12zl/msc przez rok? Jak 12zl przez caly rok to może lepiej kupić hosting na 5lat Big Grin 3zl więcej tylko ^^
[Obrazek: image.jpg]

A i jeszcze jedno, zaakceptowałem, że chcę zapłacić przelewem bankowym, gdzie znaleźć dane do przelewu ? Wyskakuje mi ino "1 platność oczekuje", klikam "zaplać" zaznaczam przelew bankowy, "dalej" i wyskakuje takie coś :

[Obrazek: image.jpg]

a po kiknięciu "wyświet szczegoy patności":

[Obrazek: image.jpg]

Ogólnie to dałeś się nabrać. Trafiłeś na promocję, po roku cena będzie dużo, dużo wyższa. Wiele firm stosuje podobne praktyki, żeby przyciągnąć klientów np. home, nazwa, linuxpl. Szkoda pieniędzy. Zerknij na ofertę atthost i sam oceń.

Następnym razem czytaj uważnie!


[WAŻNE] Hosting w az.p - piotrekprorok - 07-11-2015 21:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.