Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Toskan -oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Toskan -oszust! (/Temat-Toskan-oszust-123204)

Strony: 1 2


Toskan -oszust! - adis663 - 29-10-2015 18:17

Jakiś miesiąc temu oszukał mnie użytkownik z forum Toskan.. a dokładnie była to
pożyczka na kwotę 32zl.. do piatku miał mi oddać 40zł do dziś tej kwoty nie otrzymałem.
Dodam jeszcze ze dał mi w zastaw konto leadnow z kwotą 32zł,
lecz co mi po takim koncie skoro wypłaty od 50zł a sam pisał ze dobije do tego konta do 50zł lecz nie zrobił tego do dziś! Do tego konta leadnow mieliśmy obydwoje dostęp, lecz ostatnio pisze mu ze oddaje mu te konto całkowicie niech sobie dobije te pare leadów i wypłaci kase bo ja nie potrzebuje takiego konta.
Tylko była umowa że oddaje na konto bankowe.
Jego termin oddania kasy był do 18 września! i tego nie zrobił

Teraz chce sie z nim dogadać, wymyślić coś żeby każdy był zadowolony i nie był na minusie to teraz nawet nie odpisuje na pw a aktywny jest na forum.

Dowody poniżej w screenach:

dowody rozmów:

[Obrazek: 31475736298019511888.jpg]

[Obrazek: 77016229752234051609.jpg]

przelew na skrilla:

[Obrazek: 15394573835798462962.jpg]


RE: Toskan -oszust! - surfer0700 - 29-10-2015 18:18

@[Toskan] zapraszamy do dyskusji.


edit:

powiadomienie o temacie dostał:
[Obrazek: un9ykUB.png]


i od razu wyszedł z forum. Niestety to mu nie pomoże. Jutro leci ban.


RE: Toskan -oszust! - adis663 - 29-10-2015 18:38

prosze poczekać...
jeśli dostanie bana to juz wcale nie dostane tych pieniędzy Angry


RE: Toskan -oszust! - surfer0700 - 29-10-2015 19:57

No to co ja Ci poradzę?
To nie allegro, nie ma tu ochrony pożyczającego.
Poza tym pożyczki na forum nie są mile widziane i robisz je na własną odpowiedzialność.


RE: Toskan -oszust! - Toskan - 30-10-2015 06:43

@surfer jak to mowia nadgorliwosc gorsza od faszyzmu, wiec daj sie wypowiedziec innym. To ze bylem oznaczony nie oznacza ze zdazylem przeczytac.....!!! Co do w|w sprawy uzytkownik dostal w zamian konto z leadnow z kwota 40pln, przyjal je! Po czym zrobil fraudy na 3 leady (o czym mozemy poczytac w watku leadnow) i zaczal jechac z 'morda' zarowno na LN jak i na mnie... przepraszam, ale nie odpowiadam za takie poczynania!!!!
sie pytam ile razy mam placic za jedno i to samo...???


RE: Toskan -oszust! - zjadamkredki - 30-10-2015 06:53

(30-10-2015 06:43)Toskan napisał(a):  @surfer jak to mowia nadgorliwosc gorsza od faszyzmu, wiec daj sie wypowiedziec innym. To ze bylem oznaczony nie oznacza ze zdazylem przeczytac.....!!! Co do w|w sprawy uzytkownik dostal w zamian konto z leadnow z kwota 40pln, przyjal je! Po czym zrobil fraudy na 3 leady (o czym mozemy poczytac w watku leadnow) i zaczal jechac z 'morda' zarowno na LN jak i na mnie... przepraszam, ale nie odpowiadam za takie poczynania!!!!

Po prostu oddaj mu te 32zł, a nie się w jakieś pożyczanie kont bawisz.
Jakim to trzeba być ch*jem żeby pożyczać hajs a potem nie oddać i kręcić facepalm


RE: Toskan -oszust! - Toskan - 30-10-2015 06:57

@up, nie bawie sie w pozyczanie kont!!! I nie krece!! Jakbys poczytal watek LN to bys wiedzial jak w/w uzytkownik sie wypowiada, konto zostalo zablokowane przez jego fraudy, to sie pytam kto mi kurde odda kase z tego konta???


RE: Toskan -oszust! - asiorek - 30-10-2015 07:04

Jesteś sam soobie winienWink czemu nie robiłeś do progu wypłaty i nie oddałeś mu tyle ile miałeś oddać ? Jak pożyczysz mercedesa to oddajesz czyjś dom z garażem w którym jest Mercedes Ale nie można nim wyjechać bo nie ma kół. ? Czy oddajesz takiego mercedesa jakiego wziąłeś? No właśnie..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Toskan -oszust! - Toskan - 30-10-2015 07:26

O czym Ty mowisz!!! Gosc przyjal konto!! Po czym zrobil fraudy!!! I ch... z kontem!!! Na Twoja logike goscprzyjal tego mercedesa, po czym sie rozpp...na miescie....i mowi ze bity!!


RE: Toskan -oszust! - Stworkowaty - 30-10-2015 07:54

Dałeś mu w zastaw konto...W ZASTAW.. I teraz wymigujesz się od oddania pieniędzy? Zastaw to zastaw, pozyczyles pieniądze to naucz się oddawać. Smile To Cię nauczy ze nie daje się konto w zastaw bo mogą one zostać zablokowane chociażby przez logowanie z innego komputera wiec.. Smile