Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wkorzystanie swoich umiejętności i cech do założenia własnej strony lub fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wkorzystanie swoich umiejętności i cech do założenia własnej strony lub fanpage (/Temat-Wkorzystanie-swoich-umiejetnosci-i-cech-do-zalozenia-wlasnej-strony-lub-fanpage-123176)



Wkorzystanie swoich umiejętności i cech do założenia własnej strony lub fanpage - shady1971 - 28-10-2015 23:25

Witam.

A więc tak, obecnie będę przygotowywał się do matury,więc do zwykłej pracy nie mogę pójść bo będzie mi kolidowała ze szkołą mimo,że mam ją tylko 2 razy w tygodniu. I potrzebuje jakiegoś sposobu,żeby zarobić sobie jakieś tam pieniądze na własne wydatki i potrzeby. Jestem osobą kreatywną i pomysłową, jestem zabawnym człowiekiem, dużo żartuję, wymyślam jakieś żarty lub suchary, dobrze mi idzie rymowanie (pisanie jakichś wierszyków,sloganów itp), lubię się bawić photoshopem i różnymi programami do edycji zdjęć i filmów czasem, no i myślę,że dobrze mi to wychodzi (chociaż nie jestem żadnym profesjonalistą). Jestem typem osoby,która dużo komentuje i zazwyczaj są to najwyżej lajkowane komentarze więc coś w tym wszystkim musi być ^^. Niby co do tych żartów i komentarzy to już istnieją strony typu "Suchar codzienny" albo Mistrzowie.pl więc to odpada bo nie chcę niczego kopiować. Ale niestety nie mam pomysłów jak te cechy i "zdolności" jeśli można to tak nazwać wykorzystać do założenia jakiejś własnej strony lub fanpage,który miałbym potem jakieś duże zainteresowanie i mógłbym nawiązać jakieś partnerstwo albo reklamować strony zwyczajnie.

Wiadomo,że nikt mi nie poda gotowego pomysłu (aczkolwiek jeśli tak się zdarzy to nie pogardzę Big Grin ) ale może z pomysłów takich ogólnych znajdę coś dla siebie lub zainspiruje mnie to do czegoś innego i wpadnę na własny pomysł.

PS. Jeśli ktoś będzie miał naprawdę,naprawdę dobry pomysł to można nawiązać współpracę w tworzeniu Smile


Nie wiem czy to odpowiedni dział i czy to wszystko co napisałem nie jest śmieszne, ale jeśli nie i ktoś mi będzie mógł pomóc to z góry dziękuję za pomoc Smile


Wkorzystanie swoich umiejętności i cech do założenia własnej strony lub fanpage - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.