Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lista mailingowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: lista mailingowa (/Temat-lista-mailingowa-123163)

Strony: 1 2


lista mailingowa - Krymi - 28-10-2015 19:42

Witam, da się pobrać za darmo skrypt listy mailingowej ? Jeśli nie to za ile można kupić taki skrypt ?


RE: lista mailingowa - Pasza dla konia - 28-10-2015 19:45

Rozwiń swoją myśl...


RE: lista mailingowa - radek0389 - 28-10-2015 19:54

Musisz sprecyzować o co ci chodzi.


RE: lista mailingowa - Krymi - 28-10-2015 21:15

No wlaśnie nie wiem sam o co mi do końca chodzi. Móglby mi ktoś napisać jak się "zbiera" liste mailingową? potrzebny do tego jakiś skrypt czy cuś ?


RE: lista mailingowa - Mailowiec - 28-10-2015 23:44

Najlepszy jest newsletter na własnej stronie.


RE: lista mailingowa - dzejkobs - 29-10-2015 13:34

@[Krymi]
Przypuszczam, że chodzi Ci o newsletter więc:
txtList newsletter mailing list. Prosty skrypt listy mailingowej na stronie www, bardzo łatwa konfiguracja i instalacja, nie wymaga baz danych, może przechowywać tysiące adresów, możliwość wysyłania maili w formacie HTML.
skrypty.webpc.pl/pobierz667.html

Ewentualnie:
phpMyNewsletter -Skrypt listy mailingowej opraty o PHP i MySQL, możliwość bardzo elastycznego dopasowywania skryptu do potrzeb strony, wspomaga emaile w html, system wielojęzyczny.
skrypty.webpc.pl/pobierz670.html


RE: lista mailingowa - Krymi - 29-10-2015 14:44

@[dzejkobs] a możesz mi opisać jak "poprawnie" dzialaja te skrypty ? Tzn. zrobilem "tabelke" Newsletter, dodać do niej jakiś dopisek, czy sama tabelka do wpisania maili wystarczy?

Prowadzę stronę w j.angielskim, ale ludzie są z różnych krajów, wybrać phpMyNewsletter?


RE: lista mailingowa - dzejkobs - 29-10-2015 14:59

(29-10-2015 14:44)Krymi napisał(a):  @[dzejkobs] a możesz mi opisać jak "poprawnie" dzialaja te skrypty ? Tzn. zrobilem "tabelke" Newsletter, dodać do niej jakiś dopisek, czy sama tabelka do wpisania maili wystarczy?

Prowadzę stronę w j.angielskim, ale ludzie są z różnych krajów, wybrać phpMyNewsletter?

To zależy od Twojej strony tak naprawdę Wink
Myślę że najlepiej będzie dodać tabelkę + napis w języku angielskim "Zostaw email i bądź na bieżąco." Ciężko mi coś podpowiedzieć bo nie wiem w jakim celu chcesz zbierać emaile Wink


RE: lista mailingowa - Krymi - 29-10-2015 15:26

@[dzejkobs] Ale powiedz mi jak zainstalować ten skrypt na html, aby po wpisaniu e-maila automatycznie zapisywali się do listy mailingowej Smile Pusta tabelka bez skryptu mi nie dziala JerkJerk2

Bo chce umieścić skrypt dokladnie w ty miejscu gdzie jest tabelka, ale nwm jak to zrobić


RE: lista mailingowa - dzejkobs - 29-10-2015 15:30

Strona na wordpressie?