Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlece] Mikro praca - pisanie maili - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlece] Mikro praca - pisanie maili (/Temat-Zlece-Mikro-praca-pisanie-maili-123148)



[Zlece] Mikro praca - pisanie maili - PanCaro - 28-10-2015 13:26

Witam,
Zlecę pisanie maili do konkretniej grupy odbiorców.
Nie chodzi o żaden spam z jakimś doładowaniami etc.
Chcę nawiązać współpracę z redaktorami portali. Potrzeba napisać mi do nich maila o konkretnej treści napisanej przeze mnie.
Portale: polskie, angielskie, rosyjskie, francuskie, niemieckie... w grę wchodzą także inne obcojęzyczne portale.
Tematyka: grafika, fotografia, web design, projektowanie... powiązania z tworzeniem stron www, obróbką zdjęć itp.
Sprawa prosta bo w Google wpisujemy konkretną frazę > wchodzimy na stronę > odszykujemy @ > wysyłamy @ do redaktora/administratora portalu i tyle.
Treść maila jest gotowa do wysyłania. Maile będą wysyłane z mojego konta pocztowego.
Proszę o stawki.


RE: [Zlece] Mikro praca - pisanie maili - jlde - 06-11-2015 18:22

Witam, jeśli nadal aktualne, prosiłbym o więcej szczegółów na PW.


RE: [Zlece] Mikro praca - pisanie maili - krulikbaks1992 - 06-11-2015 18:51

Jeśli nadal aktualne proszę o kontakt PW


[Zlece] Mikro praca - pisanie maili - yazir - 17-12-2015 11:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.