Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pytanie PayPal (/Temat-Pytanie-PayPal-123129)



Pytanie PayPal - xPiwkoPL - 27-10-2015 21:00

Jak zaplacic z salda paypal a nie karta??? Powiązałem karte i mam 10 zl na paypal ale zawsze przy platnosci jedyna mozliwosc to karta


RE: Pytanie PayPal - twardy - 27-10-2015 21:06

Dziwne. Moze strone, na ktorej chcesz cos kupic wymaga powiazanego konta pp z karta, a kasa i tak pojdzie z salda?


RE: Pytanie PayPal - marcel_kk - 27-10-2015 21:17

Musisz przewalutować środki bo zapewne masz w dolarach a chcesz wysłać w PLN lub odwrotnie.
Wtedy ich system widzi tak jakby stan na koncie zero i chcą dołączenia karty kredytowej aby z niej pobrać środki.


RE: Pytanie PayPal - radek0389 - 27-10-2015 21:23

Druga sprawa, że często jak za coś płacę PP na zagranicznych portalach, to okazuje się, że do zapłaty jest doliczony podatek i wtedy jeśli moje saldo po przewalutowaniu jest nie wystarczające, to wywala mi właśnie płatność kartą. Sprawdź dokładnie czy masz wystarczą ilość środków na koncie.