Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak obecnie z PPD? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Jak obecnie z PPD? (/Temat-Jak-obecnie-z-PPD-123116)



Jak obecnie z PPD? - sylwu - 27-10-2015 17:55

siema. zarabiałem na PPD w czasach hotfile, fileserve.
chciałbym się znów tym "pobawić" i dlatego mam kilka pytań do ogarniętych osób "siedzących" w temacie.
1. Czy warto się obecnie za to brać? Przeglądałem na szybko obecne serwisy i z tego co widze stawki nie są złe. Można wyjść na czysto te kilka stówek na miesiąc?
2. Co nalepiej opłaca się teraz wrzucać? Myślę nad uploadem głównie gier na polskie fora + galerie erotyczne na zagraniczne i polskie.
3. Nadal najlepsza metoda na upload to shell? Czy coś się zmieniło?
4. Istnieją jakieś dobre autopostery na polskie/ zagraniczne fora?

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Nie ukrywam że szukam osoby która dała by mi wskazówki na początek, i jeśli bym się zdecydował, chętnie zarejestruję się z refów.
Pozdro


RE: Jak obecnie z PPD? - ComboThe - 30-10-2015 10:39

Również podpinam się pod posta, za czasów filesonic i wupload można było wyciągnąć dużo więcej niż minimalna krajowa, później przy hellshare i rg było trochę mniej ale zawsze na waciki wpadło, potem przestałem się w to bawić. Jest sens wrócić żeby znowu wpadło coś 'na waciki'? Da radę coś wyciągnąć z tego dalej?


RE: Jak obecnie z PPD? - KOKOMOKO - 01-11-2015 16:51

ja mam postera (myślę że najlepszy z dostępnych)
GG 372045