Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal czy Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Portal czy Wordpress (/Temat-Portal-czy-Wordpress-123114)



Portal czy Wordpress - Miluus - 27-10-2015 16:50

Witam, mam dylemat Tongue Chcę stworzyć serwis na który będę zamieszczał artykuły, lecz zależy mi tez na tym by była jakas strona główna, możliwość ustawienia czatu. Zna ktoś może jakiś portal, który można zainstalować na hostingu?


RE: Portal czy Wordpress - radek0389 - 28-10-2015 20:44

W treści tematu podałeś wordpress, to i też ten system Ci polecam. Kup odpowiedni szablon, dostosowany do twojej tematyki i działaj. Inwestycja nie jest duża, cms jest łatwy w obsłudze i ma wielkie możliwości. Jak twój pomysł wypali, to wtedy można myśleć nad dedykowanym, zoptymalizowanym rozwiązaniemSmile


RE: Portal czy Wordpress - verona - 28-10-2015 20:52

"Portal czy Wordpress" to jak pytać "Pojazd czy samochód" Wink WordPress będzie do tego w sam raz. Co prawda pierwotnie wiele lat temu był on projektowany i jest promowany jako system blogowy, ale to uniwersalne narzędzie. Gdybyś się uparł to możesz i na nim zrobić forum, sklep czy co tam potrzebujesz.

Edit: By udowodnić swoją tezę wszedłem na 3 portale z newsami które pierwsze przyszły mi na myśl. antyweb.pl, spidersweb.pl, niebezpiecznik.pl by sprawdzić ich engine. Wszystkie są na WP, i znacząca większość jaką bym sprawdził też by była nie licząc takich kolosów jak onety czy inne gazety.


RE: Portal czy Wordpress - Miluus - 28-10-2015 21:46

Ok! dzięki za odpowiedź, do zamknięcia.

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Portal czy Wordpress - jajqo - 25-12-2015 21:34

Zgadza się WordPress to obecnie potężny CMS który da Ci duże możliwości konfiguracyjne i dostosowania do własnych potrzeb.