Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ (/Temat-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-Sklepik-u-Artinesski-Konta-Facebook-weryfikacja-sms-konta-mailowe-onet-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-123108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - mikiniki - 20-11-2015 13:18

Kolejny raz wszystko ok. Dzięki !


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - LikeIt - 20-11-2015 16:33

Konta szybko i sprawnie zakupione - wszystko śmiga jak należy! Smile Polecam!


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet... - lons - 20-11-2015 19:58

Kupiłem zweryfikowane konto Facebook Smile
Transakcja przebiegła pomyślnie Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Lexiw - 20-11-2015 22:39

Porządna firma, tylko brać. Polecam!


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet... - Artinesse - 20-11-2015 23:08

Dnia 21 listopada 2015 o godzinie 22 sklepik zakończy swoją działalność. Jest to spowodowane dość sporymi problemami z kontami Facebook. Niestety wprowadzono sporo zabezpieczeń, które uprzykrzają korzystanie z kont. Oczywiście osoby, które zakupiły ode mnie konta, mogą liczyć na weryfikację i pomoc, do czasu kiedy wygasną startery Smile.


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - asiorek - 20-11-2015 23:13

jakie zabezpiecznia. co się dzieje? dasz mi jakies info na privka?wgl napisalem do ciebie na privka Tongue


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Artinesse - 20-11-2015 23:16

Już odpisuję Big Grin.


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - milosz998 - 21-11-2015 16:22

A ja dostałem konto i wszystko jest cudownie Smile Ledwo co napisałem, a passy już miałem na PW Big Grin

Mam nadzieję że sklepik wróci jak najszybciej!


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet... - Artinesse - 23-11-2015 00:29

Sklepik wrócił, a z nim gorące oferty tylko u mnie! Big Grin

Po zamknięciu sklepiku testowałam konta Facebookowe. Testy przebiegły pomyślnie i postanowiłam wznowić sprzedaż.

Oferuję stażowe konta Facebook, zweryfikowane sms i mailowo.
Konta tworzone z nową lepszą jakością.
Dostępnych jest tylko kilka sztuk na dzień.

Oprócz tego w sprzedaży także konta mailowe onet i weryfikację sms.

Zapraszam na zakupy!



RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ - JustinTime - 25-11-2015 13:13

Potrzebuje kilka kont zweryfikowanych! płace przelewem prosze o pw mile widziane stażowe konta Smile