Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Farmsatoshi Zabawa I Darmowe Btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Farmsatoshi Zabawa I Darmowe Btc (/Temat-Farmsatoshi-Zabawa-I-Darmowe-Btc-123104)



Farmsatoshi Zabawa I Darmowe Btc - patrynio - 27-10-2015 13:28

WITAJCIE!
ROZRYWKA I PIĘNIĄDZE MOGĄ IŚĆ W PARZE!
LUBICIE GRAĆ W FACEBOOKOWE GRY O FARMACH, ZWIERZĄTKACH ITP?
TERAZ MOZECIE NA TYM ZAROBIĆ!
SŁUZĘ POMOCĄ JEŚLI ZOSTANIESZ MOIM POLECONYM!
10% Z ZAROBKÓW POLECONYCH
GRACZE WYPŁACAJĄ NAWET 50 000 SATOSHI DZIENNIE LOGUJĄC SIĘ TYLKO 2 RAZY!

POLECAM!

Mój link: https://farmsatoshi.com/?ref=71472
Czysty link: https://farmsatoshi.com

P: Co to jest Farm Satoshi?

O: Farm Satoshi to nowy pomysł kranika BTC jako gry. Gra i zbieranie Satoshi jest całkowicie darmowe.

P: Jaki jest najlepszy sposób na grę w Farm Satoshi?

O: Po rejestracji możesz kupować zwierzęta i jedzenie, by ulepszać farmę, powiększać swój magazyn oraz zagrodę, kiedy awansujesz na wyższy poziom. Możesz także wziąć kredyt z banku, jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozwój farmy. Zbieraj wszystko, co wyprodukują zwierzęta, na przykład wełnę lub mięso. Potem sprzedaj to za Satoshi. Możesz przelać Satoshi do portfela Xapo, kiedy chcesz.

P: Czy Farm Satoshi to kolejna gra, w której muszę najpierw zainwestować, żeby zarabiać pieniądze?

A: Nie, Farm Satoshi to nowa koncepcja gry, więc gracze zarabiają Satoshi za darmo, poprzez utrzymywanie swojej farmy. Ich zarobek pochodzi z reklam, które umieszczamy w grze.

P: Jakiego portfela BTC mogę używać, żeby przelać moje Satoshi?

O: Pracujemy wyłącznie z naszym Partnerem Xapo, światowej klasy dostawcą Portfeli BTC. Wyślemy do Ciebie Satoshi na twój adres email podany przy rejestracji, a ty możesz otworzyć konto na Xapo używając tego emaila, jeżeli jeszcze nie masz tam konta.

P: Czy są jakieś koszty wypłaty i jak często mogę wypłacać Satoshi ?

O: Nasz partner Xapo oferuje darmowe wypłaty, jak i transakcje natychmiastowe. Możesz więc wypłacać Satoshi z gry tak często, jak tego chcesz.

P: Jak mogę wypłacić lub wysłać Bitcoiny z mojego portfela Xapo na inny adres?

A: Jeżeli aktywujesz konto Xapo, możesz wysyłać Bitcoiny na jaki adres sobie życzysz.

P: Kiedy mogę zacząć sprzedawać wyprodukowane rzeczy, by zarabiać Bitcoiny?

O: Natychmiast, od momentu kiedy zwierzęta zaczną produkować wełnę, jajka, mleko lub mięso, możesz to zebrać i sprzedać, by zarobić Satoshi.

P: Jak mogę zarabiać więcej Satoshi w grze ?

O: Najlepszym sposobem na to jest ulepszanie farmy poprzez zwiększanie jej poziomu. Będziesz mógł wtedy ulepszyć magazyn oraz dostaniesz dodatkowe miejsca w zagrodzie.

Spróbuj wypełnić wszystkie zadania, by zwiększyć poziom farmy.
Mądrze zainwestuj w magazyn jedzenia i wody.
Kup wystarczającą ilość jedzenia dla zwierząt, by jadły bez przerwy.
Jeżeli musisz, weź kredyt w banku i wydaj go mądrze.
P: Jak mogę zdobyć graczy z zaproszeń?

O: Musisz wysyłać swój link zapraszający do różnych osób, wtedy zostajesz ich "Sponsorem". Dostajesz 10% Satoshi z ich zarobków!

W zakładce "Zaproszeni" sprawdzać aktywność zaproszonych graczy!


RE: Farmsatoshi Zabawa I Darmowe Btc - piotrekprorok - 27-10-2015 13:30

Było...

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.