Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. (/Temat-Moj-skromny-dzienniczek-zarabiania-w-HQRevShare-123096)

Strony: 1 2 3


Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 27-10-2015 09:50

Hejka wszystkim Smile.

Postanowiłem założyć sobie ten dziennik pracy, aby przypadkiem nie popaść w lenia i nie przestać się interesować moimi zarobkami z HQRevShare w przyszłości, ewentualnie dopóki działa program.

W HQ jestem od 9.10, więc już inwestuję(a raczej reinwestuję) ponad 2 tygodnie.

Pierwszego dnia niezbyt wiedziałem jak się do tego zabrać i czy to wszystko działa, tak więc kupiłem jedna paczkę za 5$ by sprawdzić czy nalicza ;o. Naliczało, więc w ciągu kolejnych dwóch dni dokupiłem jeszcze 19 kolejnych paczek, czyli depozyt wyniósł 100$.

I tak, do tej pory można powiedzieę że stale reinwestuję, gdy tylko nabije mi się suma 5$ z obu kont Main Balance i Repurchase.

Z programu wypłaciłem do tej pory 20,29$. A tak, w razie gdyby program nagle zaczął szwankować. Mam swoją pewną strategię, którą w sumie ciężko nazwać strategią, ale jest.

Na dzień dzisiejszy moja kolekcja to 38 paczek i stale rośnie. Oto obrazek Smile.

[Obrazek: ergreg.jpg]

Podsumowując, nie zależy mi na wielkich dochodach, ale żeby sobie coś dorobić nie tracąc na to wielkich pieniędzy ani czasu, gdyż jestem na 3 roku studiów i jest trochu ciężko już od samego początku.

Oczywiście, tutaj podaję swój link do rejestracji : https://hqrevshare.com/?r=Bonezz ,

w zamian za rejestrację z tego linka oferuję Wam pełną pomoc w zakresie strategii, obsługi serwisu i cokolwiek tam jeszcze zapytacie a mam o tym jakiekolwiek pojecie.

Dziennik będę aktualizował na bieżąco, ale niech nikt się nie krzywdzi jeśli się tak nie stanie, bo jak każdy człowiek zawsze może coś "wypaść".

Jeśli ktokolwiek przeczytał ten post to jestem pod wielkim wrażeniem, pozdrówka!

Obecny stan konta:

[Obrazek: rgttg.jpg]


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - przemekwit - 27-10-2015 16:07

Powodzenia i zapraszam rowniez do mojego dziennika Smile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - czarnykarol - 27-10-2015 18:54

Powodzenia,tez tam działam od niedawna,ale tylko na próbę Wink


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - taran72 - 27-10-2015 20:05

Powodzenia, też jestem w tym programie i właśnie mam 40 paczek to jesteśmy na równi więc będę obserwował Smile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 27-10-2015 21:48

@Przemekwit - nie trzeba mnie zapraszać, mimo mojej niewielkiej ilości postów jestem na tym forum od jakiegoś roku i czytam praktycznie każdy dziennik związany z RevShare. Tak więc, twój również znajduje się wśród nich.

czarnykarol- nie musisz próbować, wejdź z konkretną kwotą na jaką możesz sobie pozwolić, program powinien działać jeszcze kilka miesięcy, przynajmniej.

taran72 - cóż, jeśli masz 40 paczek i reinwestujesz identycznie jak ja, to tylko refy mogą sprawić że ktoś będzie szybszy w rozwoju ;p


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - kaczor89 - 28-10-2015 05:22

Witam!

Z zaciekawieniem będę śledził Twoje postępy w HQ, bo jesteśmy na podobnych poziomach, jeśli chodzi o inwestycje. Zacząłem inwestować dokładnie 10.10.2015 r. i wpłaciłem do tej pory 130$. Póki co z programu nie wypłaciłem ani grosza i stosuję przy reinwestowaniu taką strategię jak Ty tzn. gdy tylko suma kapitału w Main Balance i Repurchase Balance osiagnie poziom 5$ od razu kupuję kolejną paczkę. Smile Aktualnie moje adpacki wypracowały 154,20$ i posiadam ich 57. Życzę powodzenia w zarabianiu i na pewno będę zaglądał do tego dziennika.

Pozdrawiam Smile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 28-10-2015 08:34

Nie sądziłem że ktokolwiek będzie czytał mój dziennik "pracy", ale jak już ktoś czyta to dziękuję bardzo Big Grin.

Minęły prawie 24 godziny od ostatniego posta, więc aktualizacja time!

W tym czasie zdążyłem zakupić sobie nową paczkę, około godziny 23, obecnie jestem blisko zakupu jeszcze jednej paczki. Czyli moja kolekcja wynosi obecnie 39 paczek, jeszcze dziś będzie 40.

Jest i screen:

[Obrazek: ergreg.jpg]

Co sądzicie o małych zmianach w HQ? Wydaje mi się że wprowadzenie 2% na cashout nie jest takie złe. Han widać stara się utrzymywać ten program by działał sprawnie i był wypłacalny jeszcze długo. Do tego zniżka prowizji od depozytów jest bardzo dobrą nowiną, bo w moim przypadku spadnie z 6% na 4. Zainwestowałbym jeszcze, ale wolę skupić się na powolnym wypłacaniu i reinwestycji.


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Stasiak - 28-10-2015 10:05

poki co jak dobrze przeczytalem jestes 80$ na minusie w wypadku jesli program satal sie dzisiaj niewyplacalny ? moze pomysl na wyplacie zyskow ktore ci sie generuja a dopiero potem reinwestuj ?


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 28-10-2015 20:54

Wypłacam obecnie pieniądze 2 razy w tygodniu, tj. w poniedziałki i czwartki. Reszta dni tygodnia to reinwestowanie. Taki stosunek pozwala mi na pewne odprowadzanie kapitału jednocześnie go mnożąc.

Jeśli chodzi o działanie programu to nie zapowiada się na to by zakończył działalność w przeciągu najbliższych kilku miesięcy, więc o pieniądze jestem spokojny.

I działam też według powiedzenia: Inwestuj tyle, ile jesteś w stanie stracić, czy coś w tym stylu ;p.


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 29-10-2015 11:43

No to mamy kolejny dzień mojego dziennika!

Dzisiaj mamy czwartek, więc wypłaciłem sobie to co mi się uzbierało na Main Balance, tj. 5.18$.
Kolejna wypłata w poniedziałek.

Stan na obecną chwilę: 40 paczek!


[Obrazek: ergreg.jpg]

Szybko to idzie, w pełnej reinwestycji od teraz do poniedziałku będą wchodziły 2 paczki dziennie. Jest progress!