Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REVADBURST - droga do miliona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: REVADBURST - droga do miliona (/Temat-REVADBURST-droga-do-miliona-123089)

Strony: 1 2


REVADBURST - droga do miliona - GraczOfensywny - 26-10-2015 22:20

Postanowiłem stworzyć dziennik pracy aby przybliżyć osobą które chciałyby zarabiać w internecie chyba w najprostszy z instniejących sposobów.
Przygotowałem na tę okazje pomysł, mianowicie chodzi o ludzi którzy zarejestrują sie z mojego reflinka. Pomysł wygląda następująco. Jak wiecie osoba która jest na początku łańcucha refów dostaje 10% od wpłaconej kwoty poleconego, oraz 5% dziennie.Jako że sam nie posiadam zbyt wielu paczek proponuje prosty układ, pod koniec każdego miesiąca rozliczamy się z tych 10% oraz 5% dziennych po 50%.Tym samym załatwiamy sobie dodatkowy zysk.



Po za tym co oczywiste wprowadzam do programu , odpowiadam na pytania



A tak prezentują się moje maczki na dzisiaj :


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: REVADBURST - droga do miliona - Krechaman - 26-10-2015 22:25

Trochę taka bieda ten dziennik ;D Nie wiadomo co i jak.


RE: REVADBURST - droga do miliona - GraczOfensywny - 26-10-2015 22:26

czego nie rozumiesz?


RE: REVADBURST - droga do miliona - oski121 - 28-10-2015 23:55

Ten dziennik powinien mieć raczej tytuł REVADBURST - ślimacza droga do miliona , z tyloma paczkami to świata nie zwojujesz Wink Mimo to pozdrawiam i życzę dużych zarobków.


RE: REVADBURST - droga do miliona - Serkownik - 29-10-2015 13:53

nie każdy ma od razu setki $ żeby inwestować
ja na obecna chwile bez zadnej inwestycji uzbieralem na 3 adpacki Smile powoli do przodu
powodzenia kolego !


RE: REVADBURST - droga do miliona - robisx - 30-10-2015 14:56

Owocnych zarobków Lol


RE: REVADBURST - droga do miliona - full2000 - 31-10-2015 02:31

To wygląda jak marna próba do nabicia ref aczkolwiek powodzenia ! Smile


RE: REVADBURST - droga do miliona - GraczOfensywny - 31-10-2015 12:07

Uaktualnienie dziennika dokupiłem 3 paczki , coraz lepiej to wygląda.Na ten moment jestem w stanie dokupować paczkę co 2 dni. Narazie same reinwestycje


Gorąco zapraszam wszystkich do zarobku na tej stronie, praktycznie 0 wysiłku , bez ryzyka straty. Program się rozwija Admini oraz moderatorzy bardzo pomocni.Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą na której zarabiają obie strony nie tylko refy.


RE: REVADBURST - droga do miliona - GraczOfensywny - 31-10-2015 13:23

a co do TrafficMonson

Wczoraj tak sobie myślałem o TM i jak sie zamkną a wkońcu to nastąpi to uważajcie zeby nie zżarła ich chciwość bo moga cofnąc wszystkie wypłaty na PP.


RE: REVADBURST - droga do miliona - spaltooln - 31-10-2015 23:22

(31-10-2015 12:07)GraczOfensywny napisał(a):  praktycznie 0 wysiłku , bez ryzyka straty.

Co chwile przedstawiasz Trafficmonsoon w zlym swietle, ze przestanie wyplacac, nie odzyskamy pieniedzy. Twoj Revadburst jest takim samym hyipem i tak samo moze jutro przestac istniec.

Nie wprowadzaj ludzi w blad mowiac "bez ryzyka straty".