Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie (/Temat-Konta-fejsbook-z-duza-iloscia-znajomych-5k-pytanie-123061)

Strony: 1 2


Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - armada23 - 26-10-2015 14:19

Ktoś tu kiedyś pisał że można sporo zarobić na kontach fb 5tys znajomych .Posiadam kilka takich kont ,sami realni znajomi czyste od spamu za wszelkie info i pokierowanie co i jak place Smile
P.s jeśli w złym dziale proszę o przeniesienie


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - Frix93 - 26-10-2015 14:56

masz pełną skrzynkę nie można do Ciebie napisać Smile


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - armada23 - 26-10-2015 14:59

No właśnie przez ten post hehe Smile juz zaraz robie porządek 5m Smile


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - ScroX - 26-10-2015 18:21

Sprytny koles .. zbiera metody od wszystkich, pisząc ze wybierze tą najlepszą .. w taki oto sposób zdobyłem mnóstwo sposobów a i może nisz na zarobek Big Grin


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - armada23 - 26-10-2015 18:41

ScroX nie pisz tak bo to ty mnie pozegnales z pw miałem wiele pytań odnośnie 1 metody której podałeś i jak napisałeś ostatnie zdanie z chęcią bym ci dał wpłatę na pp , nie rozumiem tu ludzi, poza tym nikt mi niczego nie napisał "ŻADNYCH SPOSOBOW" przed dogadaniem się a pisze z wieloma osobami tylko ty się pospieszyles i napisałeś pw zanim poczekać aż napisze na GG


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - ScroX - 26-10-2015 18:50

Jak dla mnie wyglądało to tak że zbierałeś sposoby zarobku - bo to co Ci mówili osoby , w sumie i ja - To są prawie gotowe sposoby na zarobek wieć jak nikt nie pisał żadnych sposobów ?
Zdecydowalem się Ci pomóc, a jak widzę kogoś kto mnie spławia to dziękuje ? Albo traktujemy się poważnie albo wcale.
Wszystko.


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - armada23 - 26-10-2015 18:56

I się traktujemy poważnie a ty dodajesz posty jakies tu a poważna osoba na forum...Nie napisałem na GG bo jestem w pracy i napisałem potem a to nie znaczy że wcale.po prostu duzo obowiązków. I ja cie nie splawilem tylko ty mnie , po prostu prowadziliśmy dyskusje


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - ScroX - 26-10-2015 19:01

Dodałem obiektywną opinię z tego co zauważyłem - Tak to jest poważne.
Wystarczy powiedzieć że praca, obowiązki - Wtedy mówiłeś coś innego, zapomniałeś jedną istotną rzecz.. że to MY mamy TOBIE pomóc.. nie odwrotnie. Wink


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - armada23 - 26-10-2015 19:06

Odczytaj pw i przestań pisać głupoty... nie rozumiem ludzi ale pamiętaj kij ma dwa końce napewno w niedalekim czasie tez będziesz czegoś potrzebował bądź sprzedawał to ci zepsuje opinie na forum "bez powodu " jak ty mi


RE: Konta fejsbook z dużą ilością znajomych 5k pytanie - ScroX - 26-10-2015 19:12

Jakiego bez powodu bo nie rozumiem twojego rozumowania.
Było tak jak napisałem ? Było.
Nic więcej.