Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne strony ze streamami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Płatne strony ze streamami (/Temat-Platne-strony-ze-streamami-123060)

Strony: 1 2


Płatne strony ze streamami - tollusiek - 26-10-2015 14:00

Witam.
Nie ukrywam, kocham oglądać piłkę nożną. Do pewnego czasu męczyłem się, oglądając streamy darmowe. Zajmowało to dużo czasu, często przegapiałem ważne akcje no i najważniejsze - jakoś była nieciekawa oraz często zacinało.
Któregoś dnia wpadłem na ciekawą stronę, mianowicie: http://www.sopcasthd.pl
Żeby móc oglądać, trzeba zapłacić. A więc pewnego razu zdecydowałem się na to i na przestrzeni ~2 miesięcy użytkowania, mogę śmiało powiedzieć jestem zadowolony.
Jednakże chciałbym się od Was dowiedzieć (jeżeli ktokolwiek miał styczność), czy znacie bądź używacie innych tego typu stron, gdzie płacąc macie dostęp do transmisji wydarzeń sportowych lub ogólnie do różnych kanałów całodobowo. Głównie chodzi mi o Canal Plus Sport, Canal Plus Sport 2, Eurosport, Eurosport 2, Eleven, Eleven Sports, Nsport+ itd.
No i oczywiście muszą być one w jakości HD.
Na stronie, której adres podałem wcześniej jest wszystko okej, jednakże zastanawiałem się, czy są jeszcze jakieś inne alternatywy.
Tak więc jeżeli ktoś takie ma, to fajnie by było, jakby je podał i napisał w skrócie o nich.
Z góry dzięki i pozdrawiam Smile


RE: Płatne strony ze streamami - Damkofr - 26-10-2015 14:22

futbolhd.pl premium nie polecam chyba że ktoś ci da konto za free z premium. Nieraz jest cudo nieraz tnie jak nie wiem i nie zależy to od liczby oglądających czy prędkości internetu. Bo przy 100mb/s dow i 30 up nieraz tnie nieraz nie.
Dzięki za stronkę bo szukałem czegoś dobrego.


RE: Płatne strony ze streamami - tollusiek - 26-10-2015 14:54

(26-10-2015 14:22)Damkofr napisał(a):  futbolhd.pl premium nie polecam chyba że ktoś ci da konto za free z premium. Nieraz jest cudo nieraz tnie jak nie wiem i nie zależy to od liczby oglądających czy prędkości internetu. Bo przy 100mb/s dow i 30 up nieraz tnie nieraz nie.
Dzięki za stronkę bo szukałem czegoś dobrego.

Futbolhd.pl znane już dużo czasu, jednak nigdy nie skusiło mnie kupienie premium. Zawsze ktoś na czacie się skarżył, że kupił a tnie itd.
A sopcasthd.pl polecam jak najbardziej, można proponować transmisje, zawsze jest na czacie administrator, tak więc jeżeli coś tnie, to natychmiastowo się tym zajmuje i to naprawia. Często w przypadku większych wydarzeń są do wyboru 2 transmisje z 1 spotkania, plus jeszcze jest sopcast (zazwyczaj po rusku, jednak w kozackiej jakości, której mój komputer 7 letni już po prostu nie wytrzymuje). No i wg. mnie cena nie jest wygórowana, także każdemu, kto nie znał tej strony mogę ją polecić jak najbardziej Smile


RE: Płatne strony ze streamami - Ando - 26-10-2015 15:08

weeb.tv może? Big Grin


RE: Płatne strony ze streamami - tollusiek - 26-10-2015 19:18

(26-10-2015 15:08)Ando napisał(a):  weeb.tv może? Big Grin

Weź przestań Tongue Kiedyś kupiłem i się tylko zawiodłem. Nie wiem jak jest teraz, ale wolę jej nie tykać. Strona, którą podałem wyżej spełnia moje oczekiwania, aczkolwiek chciałem się dowiedzieć czy są jakieś opcje na podobnym poziomie, a może i lepsze.


RE: Płatne strony ze streamami - promarian1970 - 27-10-2015 14:06

na meczyku.pl sa linki do meczów


Odp: RE: Płatne strony ze streamami - mintek14 - 27-10-2015 16:26

(27-10-2015 14:06)promarian1970 napisał(a):  na meczyku.pl sa linki do meczów

Jak już coś to meczyki.pl spamerze

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Płatne strony ze streamami - Damkofr - 27-10-2015 16:28

(27-10-2015 14:06)promarian1970 napisał(a):  na meczyku.pl sa linki do meczów

Weź przestań te transmisje to można w buty schować


RE: Płatne strony ze streamami - tollusiek - 27-10-2015 20:33

(27-10-2015 14:06)promarian1970 napisał(a):  na meczyku.pl sa linki do meczów

Nie wiem czy nie wywnioskowałeś tego w moich poprzednich wypowiedziach jak i w nazwie tematu, ale pytam o płatne strony. A co do strony, którą podałeś to się nie wypowiadam, chyba wiadomo dlaczego.


RE: Płatne strony ze streamami - piotrekprorok - 27-10-2015 20:39

Wydaje mi się, że na premium futbolhd sporo transmisji już oglądałem i prawdę mówiąc jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na cięcia. Zaskoczyliście mnie Smile
Dzięki za sopcasthd.pl. Nie znałem jej wcześniej Smile w sumie 23 zł za 30 dni premium to nie tak wiele, trzeba wypróbować Smile