Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja (/Temat-Inwestycja-123059)

Strony: 1 2


Inwestycja - mateusz1167 - 26-10-2015 13:39

Witam. Mam 5/8tyś zł na inwestycję. Wolałbym inwestycję lokalną, jakiś biznes. Mieszkam w małym 20tyś mieście. Mam do wynajęcia lokal u siebie w bloku tylko jeszcze nie mam pomysłu co można tam zrobić. Mógłbym zainwestować też w internecie tylko w co? Pomoże ktoś?


RE: Inwestycja - todek78 - 26-10-2015 14:12

Jak w Internecie, to musisz się liczyć ze ryzyko jest większe. Chociaż jak biznes 'stacjonarny' to też nie masz gwarancji, ze nie stracisz. Jak coś pisz priv


RE: Inwestycja - manitugg - 26-10-2015 14:52

może jack hot tanio tylko klientela hmm trudna.
todek adbroka nadal promujesz ?


RE: Inwestycja - todek78 - 26-10-2015 15:36

manitugg - nie promuje już jakiś czas. Dzięki za przypomnienie, zaraz usuwam, coś innego wrzucę Wink


RE: Inwestycja - CraftRidersPL - 26-10-2015 15:43

jest dużo takich tematów na forum, na przykład ostatnie z inwestycji tego działu.
-odzież używana
-pan szukający inwestora z małym kapitałem

Jeśli nie zostają programy internetowe
Traficmoson itp, nie będę dawał nawet refów bo osobiście uważam że te strony się posypią.

Jeśli to dalej nie to to może zbiórka większego kapitału i gra na giełdzie?
przed tym trochę gry na Opcjach Binarnych i Forexie?

wszystko zależy od tego co chcesz robić, a w lokalu do wynajęcia na prawdę nie wiem co można by zorganizować przy ludności 20 tys. (zawsze możesz uzbierać kase, wykupić i samemu komuś wynajmować)

Opcji jest dużo, nie mam pojęcia czego możesz się podjąć z takim budżetem, jeśli Ci pomogłem łapka w górę nie zaszkodzi,a jeśli chcesz szczegółów to następnym razem pytaj dokładniej Smile
życzę miłego dnia


RE: Inwestycja - MaLiN - 28-10-2015 12:02

@[mateusz1167] - myślałeś właśnie, aby spróbować swoich sił na binarkach?


RE: Inwestycja - mateusz1167 - 28-10-2015 12:44

Nie mam pojęcia co to jest i ile można z tego zarobić i jaka jest szansa straty.


RE: Inwestycja - MaLiN - 28-10-2015 14:12

Ryzyko zawsze istnieje, ale możesz na przykład dołączyć do projektu dla początkujących gdzie otrzymasz darmowe sygnały i w razie ich małej skuteczności, dostaniesz zwrot tego co straciłeś. Czyli inaczej mówiąc, jedyne co to możesz wyjść na zero albo zarobić $ jeśli sygnały będą miały dość dużą skuteczność.


RE: Inwestycja - Sharpon - 28-10-2015 15:26

@mateusz1167 napisz na PW. Mam coś ciekawe co mogłoby Cię zaintrygować.

Pozdrawiam.


RE: Inwestycja - Sharpon - 29-10-2015 12:31

Panie Mateuszu proszę opróżnić skrzynkę odbiorczą ponieważ nie mam jak wysłać odpowiedzi zwrotnej.

Pozdrawiam.