Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! (/Temat-Zgarnij-nawet-3-zl-komentarz-Allegro-opinia-facebook-lajk-123045)

Strony: 1 2 3


Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - Dr Sin - 25-10-2015 23:20

Pilnie potrzebuję komentarzy na Allegro budujących w pewien sposób markę mojej firmy - nie bójcie się, nie jestem oszustem, konto firma na Allegro potrzebuje po prostu wyrobienia dobrego imienia. Smile

1. KOMENTARZ ALLEGRO - podaje link do aukcji (na PW) - wartość przedmiotu to 1 zł - nie musisz przelewać pieniędzy, po prostu kupujesz (dostawa- odbiór osobisty) i wystawiasz mi komentarz (oczywiście wystawiam zwrotny) (konto koniecznie powyzej 5 komentarzy, moze byc junior) +0,80 PLN

2. Opinia napisana na facebookowej stronie mojej drukarni - 5 gwiazdek + kilka słów recenzji, mile widziane coś więcej niż "super realizacja" (konto koniecznie ze zdj profilowym) +0,50 PLN

3. Lajk dwóch stron na facebooku +0,07 PLN / strona


Posiadasz kilka kont? Możemy podyskutować o dłuższej współpracy. Kasa wypłacana na PayPal w ciągu kilku minut (jeśli jestem online), bądź każdego wieczora Smile


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - MilanFan - 25-10-2015 23:24

Zainteresowany 2 i 3 punktem. Pisz PW. Smile


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - krojek - 25-10-2015 23:29

Zainteresowany 1,2,3
pisz pw


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - Dr Sin - 25-10-2015 23:59

@krojek - kasa wysłana, @MilanFan - czekam na odp Smile


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - krojek - 26-10-2015 00:06

Kasa doszła Smile
Polecam


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - DjLiska - 26-10-2015 07:23

prosze o PW


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - pokezaju - 26-10-2015 12:59

Pisz pw

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - lesiu17 - 26-10-2015 13:15

Proszę o PW


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - dobrze123 - 26-10-2015 20:01

Proszę o PW


RE: Zgarnij nawet 3 zł - komentarz Allegro, opinia facebook, lajk! - Dr Sin - 26-10-2015 22:00

Info wysłane, osoby, które otrzymały ode mnie kasę - zapraszam do napisania, że jestem wypłacalny i warto zarobić! Jerk2

DO JUTRA PŁACĘ ZA KAZDY KOMENTARZ ALLEGRO 1 PLN, ZAPRASZAM Smile