Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu (/Temat-Sieci-afiliacyjne-a-serwisy-wymiany-ruchu-123040)



Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - JohnTayds - 25-10-2015 21:26

Kłaniam się nisko w ten wyborczy wieczór z pytaniem do osób działających w sieciach afiliacyjnych. Osobiście działałem nieco w novem, zanoxie reklamując programy na swoim blogu. Zacząłem działać jednak ostatnio w HYIP oraz serwisach wymiany ruchu. Wiecie może jak odnoszą się sieci afiliacyjne względem ruchu z stron typu trafficmonsoon, bądź generowanego za pośrednictwem HitLeap?

W tym pierwszym można użyć jakiegoś sensownego skracacza linków, natomiast w HitLeap można ustawić ,,źródła" ruchu i ustawić strony typu youtube, facebook, google...

Istnieją programy partnerskie, gdzie otrzymuje się 5-10 groszy od unikalnego wejścia (np. kampania play w novem). Jest to ciekawa alternatywa dla niewypłacalnego już mspartners, czy też nie ma sensu nawet się w o bawić?

Może jednak ktoś ma doświadczenie z tego typu metodami i mógłby mnie naprostować? Jeśli nikt nie ma to wypróbuję to samemu i podzielę się efektami w przeciągu tygodnia.

Z góry dziękuję, pozdrawiam!


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - twardy - 25-10-2015 21:27

Obstawiam, ze jak wykryja to ban konta Smile


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - JohnTayds - 25-10-2015 21:31

(25-10-2015 21:27)twardy napisał(a):  Obstawiam, ze jak wykryja to ban konta Smile

Wcześniej udawało mi się zarabiać na rejestracjach w grach (World of Tanks) rejestrując się z różnych proxy. Wychodziło, działało. Jednak z czasem zaczęło naliczać bardzo okrojone stawki względem prognozowanych zarobków...
Obawiam się nieco o trafficmonsoon i skracacze. Jednakże hitleap i możliwość ,,generowania ruchu" z popularnych stron wydaje się być całkiem kusząca.


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - rachman - 25-10-2015 21:37

Sztuczny ruch w razie wykrycia = ban. Nie znam sieci która by na to zezwalała. W skrajnych przypadkach wygenerowania większych kwot mogą założyć sprawę o wyłudzenie czy cuś... nie słyszałem o takich przypadkach ale w regulaminach nieraz ostrzegają Wink


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - marall98 - 25-10-2015 21:38

Pochwalę się że rok temu Novem właśnie za tą kampanie dał mi bana i zablokował 1600zł Angry a tak naprawdę naciągnąłem na kliknięciach na 200zł ;/ nie radzę ryzykować Smile


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - JohnTayds - 25-10-2015 21:41

(25-10-2015 21:38)marall98 napisał(a):  Pochwalę się że rok temu Novem właśnie za tą kampanie dał mi bana i zablokował 1600zł Angry a tak naprawdę naciągnąłem na kliknięciach na 200zł ;/ nie radzę ryzykować Smile

Możesz napisać skąd generowałeś ruch? Jakiś konkretnych surfbar, bądź program?


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - marall98 - 25-10-2015 21:44

wtedy jako zielony bardziej niż teraz, myślałem że tego nie zauważą i byl to jakiś tam najtańszy ruch. Możesz spróbować jeżeli ruch pochodziłby z "fb" "yt" tak jak mówisz Smile Spróbowałbym sam ale nie mam jak xd


RE: Sieci afiliacyjne, a serwisy wymiany ruchu - maniek250 - 25-10-2015 23:29

daawno temu miałem podobną rozkmine Tongue
bodajże na novem puściłem ruch z hitleap (ustawione że niby z facebook) wejścia ładnie naliczało, ban wpadł po 2 dniach Big Grin