Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
karta prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: karta prepaid (/Temat-karta-prepaid-123022)



karta prepaid - EarnToGame - 25-10-2015 15:13

Witam posiadam karte pre paid do platnosci internetowych wbk prepaid i mam tam troche kaski, ktora chce odzyskac i mam pytania:
Czy z takiej karty mozna robic jakies przelewy na konto bankowe?
Jak odzyskac pieniadze ktore sa na tek karcie? Czy jest jakis serwis czy cos co pozwoli mi zaplacic karta i odzyskac pieniadze na konto?

Nie chcac pisac nowego tematu zadam je przy okazji tutaj.
Czy da sie jakod zaplacic na konto bankowe nie majac swojego tylko korzystajac z jakiegos serwisu lub jest cos co pozwoli mi zalozyc jakby wirtualne konto?

Dzieki z gory i pozdra wiam!


RE: karta prepaid - twardy - 25-10-2015 17:06

Mozesz wykupic srodki podajac numer konta na jakie ma byc przelana kasa z karty ale... z tego co pamietam to chyba z 15zl kosztuje. Normalnych przelewow nie mozna robic.


RE: karta prepaid - EarnToGame - 25-10-2015 17:23

Dzieki za odp. jednak szukam czegos innego bo prowizja duza.


RE: karta prepaid - mamrocik - 25-10-2015 17:41

Zrób zakupy rodzinie pokaż paragon, oddadzą Ci kasę i tak pomalutku znikną złotóweczki z prepaida Lol .


RE: karta prepaid - EarnToGame - 25-10-2015 18:47

To tez wyjscie jednak nie do konca tak chcialbym.


RE: karta prepaid - Assasinoo - 25-10-2015 19:13

Może idź do bankomatu i wypłać? Undecided Jak odpiszesz: "nie to też odpada", to chyba banki jeszcze nie sprostały Twoim oczekiwaniom.


RE: karta prepaid - marcel_kk - 25-10-2015 20:30

@[Assasinoo] to jest karta internetowa, tylko numer konta. Jakby miał karte preipad wbkbz
( fizyczny plastyk) to mógłby sobie wypłacić z bankomatu ( koszt 5 zł, jednorazowa wypłata max 500 zł na dobe)


RE: karta prepaid - Assasinoo - 25-10-2015 21:24

To zwracam honory, ale może lepiej na przyszłość zainwestować parę zł więcej w normalną kartą, a nie jakąś wirtualną? :/ Jak masz do niej jakieś dane to możesz w e-sklepach zapłacić nią, innych rozwiązań nie widzę.


RE: karta prepaid - EarnToGame - 25-10-2015 22:48

Assasino spoczko Wink Jeszcze poszukam czy np. Cadhbill przy platnosciach obejmuje platnosc karta wtedy daloby sie ogarnac. Dzieki!


karta prepaid - piotrekprorok - 01-12-2015 19:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.