Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SubSMS dla początkujących (/Temat-SubSMS-dla-poczatkujacych-123020)

Strony: 1 2 3


SubSMS dla początkujących - Tidus - 25-10-2015 14:38

1. SubSMS dla początkujących
2. Bardzo długo zarabiałem korzystając z tej metody, ale teraz już nie mam zupełnie czasu przez szkołę oraz własnego sprzętu, aby w jakikolwiek sposób zautomatyzować to, gdyż jest to bardzo łatwe to zautomatyzowania. Czynności, które trzeba wykonać są strasznie proste. W poradniku prowadzę za rączkę, więc nie powinno być żadnych problemów, lecz w razie czego służę pomocą poprzez PW. Aby sprawdzić jak skuteczny jest ten sposób (korzystałem z niego nieco aż do dziś - teraz zaprzestałem korzystanie z tej metody kompletnie) i 4 ostatnie dni to 4 mocno pracowite dni.
3. [Obrazek: CTcJfcs.png]
4. Paypal, Bank: 35zł
5. PW (zalecane), ewentualnie GG: 3539418

Zarobki, może (chyba) potwierdzić @[Kiljan] SmileSmile


RE: SubSMS dla początkujących - Majka - 25-10-2015 18:41

Recenzja:

Otrzymałam do recenzji 2 poradniki. Pierwszy podstawowy + drugi jako gratis. Tematyka obu poradników podobna do siebie, napisane w sposób czytelny. 80% treści zawartej w poradnikach dostępna jest na otwartym forum. Sposoby opisane w poradnikach są bardzo proste, większości znane ale mogą i są na pewno skuteczne. Nic związane z facebookiem.

UWAGA: Poradnik przeznaczony TYLKO dla osób początkujących. Nie zarobiłeś na subach, nie wiesz jak zacząć, w głowie masz pusto... to dla Ciebie adresowany jest owy poradnik. Autor twierdzi, że zarabiał w sposób ciągły metodą z poradnika przez ok. 2 miesiące. Dzienne zarobki to +/- 30zł ( czas dziennej pracy to ?). Twierdzę, że cena poradnika powinna się każdemu zwrócić.
Pamiętajcie: Same leady nie będą Wam wpadać!

Moje sugestie:
1. Obniżka ceny (zbyt dużo treści jest ogólnie znana).
2. Sprzedaż maksymalnie 6-8 sztuk, gdyż znając życie Wszyscy będą iść wg. poradnika.
3. Czy pomoc po zakupie ze strony autora jest zapewniona?

Moja ocena całkowita: 6/10





RE: SubSMS dla początkujących - Tidus - 25-10-2015 20:54

Serio nie rozumiem obnizki ceny, skoro topowe zarobki siegaly kolo 70zl, a przez 4 testowe pracowite dni doszly do 35zl, ale okej.
Sztuki ograniczone do 7, tak mialo byc od poczatku, zapomnialem napisac.
Pomoc zapewniona w miare mozliwosci
Calosc jest dla osob zaczynajacych zabawe z subsms, acz jako calkiem doswiadczony earner korzystalem z tego do teraz.


// zarobki oraz ich ciaglosc moze potwierdzic Kiljan
Cena obnizona do 35zl
Ile czasu poswiecilem? W sumie jakies 6h odpalony byl 'bot' (wspomniane w poradniku), a ja tylko zerkajac raz na godzine sprawdzalem jak dziala.


RE: SubSMS dla początkujących - Amarenka - 25-10-2015 23:44

Poszło PW Smile


RE: SubSMS dla początkujących - radek0389 - 26-10-2015 10:56

Potrzebne jakiekolwiek zaplecze?


RE: SubSMS dla początkujących - ciastkO - 26-10-2015 15:12

Metoda polega na ask.fm ?


RE: SubSMS dla początkujących - Majka - 26-10-2015 15:19

(26-10-2015 10:56)radek0389 napisał(a):  Potrzebne jakiekolwiek zaplecze?

(26-10-2015 15:12)ciastkO napisał(a):  Metoda polega na ask.fm ?

Nie Tongue


RE: SubSMS dla początkujących - PatriKo91 - 26-10-2015 17:18

jestem zainteresowany poradnikiem czekam na info pw


RE: SubSMS dla początkujących - Tidus - 26-10-2015 21:45

3 sztuki sprzedane
1 zarezerwowana


RE: SubSMS dla początkujących - ravie1990 - 27-10-2015 20:50

Poradnik zakupiony, wszystko szybko, elegancko i bezproblemowo. POLECAM! A co do poradnika, dopiero zaczynam czytaćSmile