Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypromować stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak wypromować stronę (/Temat-Jak-wypromowac-strone-123018)

Strony: 1 2


Jak wypromować stronę - Krymi - 25-10-2015 13:46

Mam pytanie gdzie mogę wypromować stronę taką gdzie można "pobrać" Fife 16 itp. gry ? Na facebooku próbowałem w grupach gamingowych, efekt ? 60UU na 130grup i 0 leadów. Youtube ? nakręciłem filmik malo profesjonalny, ale o to chyba chodzi, gdzie mogę go wypromować ?

W zamian za odpowiedzi podzielę się zyskiem (kiedyś tam Jerk2)


RE: Jak wypromować stronę - edikiu - 25-10-2015 14:03

Po wpisie wnioskuje że chodzi o PPA, najlepiej jakbyś znalazł sobie mentora on ci wszystko wytłumaczy i podpowie za rejestracje refa.


RE: Jak wypromować stronę - maniek250 - 25-10-2015 14:13

Wypozycjonować Jerk2


RE: Jak wypromować stronę - Neoko - 25-10-2015 14:34

Fifa 16 mocno obleganą niszą. Sprubuj od bardziej niszowych gier pozycjonować strone Wink


RE: Jak wypromować stronę - Krymi - 25-10-2015 14:58

@[Neoko] Mam stronę tytuł bardzo podobny do gamesdownload.com.pl. Tak, końcówka com.pl Smile Jest tam póki co 6 gier (Fifa, madmax, mortal kombat x itp.) strona taka bardziej amatorska, ale póki co wystarczy, w przyszłości wynajmę kogoś do stworzenia lepszej strony.

@[maniek250] dzięki !!! bardzo mi pomogłeś pokerface leci +

@[edikiu] polecisz kogoś ?


RE: Jak wypromować stronę - EarnToGame - 25-10-2015 15:19

Polecam zakup kampanii w google i fb ads przy dobrym usawieniu.
Dobra sprawa jest pozycjonowanie. Jak nie masz $ to spam


RE: Jak wypromować stronę - radek0389 - 25-10-2015 16:21

Po pierwsze zadbaj, aby twoja strona wyglądała profesjonalnie i budziła zaufanie (na tą chwilę nie wiem czy taka jest). Potem backlinki, pozycjonowanie, może adwords (odpowiedni sposób) i efekty powinny być widoczne.


RE: Jak wypromować stronę - Krymi - 25-10-2015 16:31

@[radek0389]

jestem zielony w pozycjonowaniu

wytłumacz mi co to backlinki i adwords

pozycjonowanie to dodawanie linków do katalogów ? jeśli tak to skąd te katalogi pozyskać ?

sorry za tak amatorskie pytania


RE: Jak wypromować stronę - radek0389 - 25-10-2015 16:41

Backlinki to linki na innych witrynach, prowadzące do twojej strony. Można je umieszczać ręcznie, ale jak chcesz dużo i szybko, to odsyłam do allegro. Adwords to serwis reklamowy google. Ty w adwords umieszczasz reklamę swojej witryny a wydawcy w adsense emitują twoją reklamę. Jak dobierzesz dobre frazy i stawki, to przy oszacowaniu zysków, będziesz na plus zdecydowanie. Na pierwszą kampanię adwords wejdź tutajKLIK
Podaj tam wymyślony adres mail (ale koniecznie z końcówką gmail.com), wtedy dostaniesz kod na darmowe 250zł (jak wpiszesz inny adres niż gmail, to dostaniesz 200zł), tworzysz kampanię adwords, wydajesz 100zł a faktycznie masz do dyspozycji 350zł


RE: Jak wypromować stronę - Krymi - 25-10-2015 19:17

@[radek0389] dodawanie backlinków w witrynach tzn. że surfuje po takich stronach jak chomikuj.pl i dodaje linki w komentarzu na przyklad ?