Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. (/Temat-%E2%98%85-Sklepik-u-Krissa-Najlepsze-Stazowe-Konta-FB-lajki-komentarze-123017)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Krissu - 28-05-2018 21:43

@[kubi131310], oczywiście usunięte wszystko, na bieżąco Wink


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Fricooo - 28-05-2018 22:11

Wszystko ładnie i szybko. Polecam


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - TMH - 30-05-2018 12:03

Wszystko fajnie, konta śmigają Big Grin Polecam


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - xsebax - 14-06-2018 17:43

Wcześniejsza transakcja bezproblemowa. Jednak dzisiaj rano kontakt na początku bezproblemowy, a po wysłaniu potwierdzenia przelewu za 2 konta, kontakt się urwał i człowiek zapadł się pod ziemię.

Ostatnia wiadomość o godz. 10.46
OKej. Zaraz posprawdzam te konta.

Na tym kontakt się urywa, zero reakcji na moje wiadomości mimo obecności na forum. Rozumiem, że to wyjebka, więc radzę na gościa uważać. Do autora @krissu jeśli nie zamierzasz wysyłać danych kont, to żądam zwrotu $. Dziękuję.


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Ropsont - 14-06-2018 18:21

(14-06-2018 17:43)xsebax napisał(a):  Wcześniejsza transakcja bezproblemowa. Jednak dzisiaj rano kontakt na początku bezproblemowy, a po wysłaniu potwierdzenia przelewu za 2 konta, kontakt się urwał i człowiek zapadł się pod ziemię.

Ostatnia wiadomość o godz. 10.46
OKej. Zaraz posprawdzam te konta.

Na tym kontakt się urywa, zero reakcji na moje wiadomości mimo obecności na forum. Rozumiem, że to wyjebka, więc radzę na gościa uważać. Do autora @krissu jeśli nie zamierzasz wysyłać danych kont, to żądam zwrotu $. Dziękuję.

Szczerze wątpię by użytkownik z tak olbrzymim stażem na forum coś kombinował. Myślę, że powinieneś dać mu szansę, może coś mu nagle wypadło, różne sytuacje w życiu bywają, a od transakcji nie minęły 24h. Na forum może być zalogowany cały czas - sam często zostawiam komputer włączony na noc, czy jak gdzieś muszę wyjść z odpalonym forum. Myślę, że powinieneś być spokojny o realizację transakcji/zwrot środków.


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - xsebax - 14-06-2018 18:26

Jeśli będzie jak piszesz chętnie sprostuję swoją wiadomość. Na tą chwilę dziwnie to wygląda strasznie. Użytkownik akurat logował się w ciągu dnia regularnie o różnych godzinach.


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Krissu - 15-06-2018 10:53

(14-06-2018 17:43)xsebax napisał(a):  Wcześniejsza transakcja bezproblemowa. Jednak dzisiaj rano kontakt na początku bezproblemowy, a po wysłaniu potwierdzenia przelewu za 2 konta, kontakt się urwał i człowiek zapadł się pod ziemię.

Ostatnia wiadomość o godz. 10.46
OKej. Zaraz posprawdzam te konta.

Na tym kontakt się urywa, zero reakcji na moje wiadomości mimo obecności na forum. Rozumiem, że to wyjebka, więc radzę na gościa uważać. Do autora @krissu jeśli nie zamierzasz wysyłać danych kont, to żądam zwrotu $. Dziękuję.

Szczerze, nie spodziewałem się po Tobie od razu takiej wiadomości, tym bardziej, że to nie była pierwsza nasza wspólna transakcja.
Byłem na mieście, nie miałem internetu + rozładowała mi się bateria. Wyjaśniłem Ci to na PW, oczywiście zamówienie uregulowałem, przeprosiłem.

Ludzie, czy Wy serio myślicie, że człowiek poza komputerem nie ma życia? Żeby po kilku godzinach od ostatniej wizyty na forum od razu kogoś osądzać i myśleć, żeby za kilka złotych chciał z siebie robić pośmiewisko?!

@[xsebax], na przyszłość, radzę się zastanowić przynajmniej pięć razy, zanim takie rzeczy zaczniesz wypisywać.

(14-06-2018 18:21)Ropsont napisał(a):  
(14-06-2018 17:43)xsebax napisał(a):  Wcześniejsza transakcja bezproblemowa. Jednak dzisiaj rano kontakt na początku bezproblemowy, a po wysłaniu potwierdzenia przelewu za 2 konta, kontakt się urwał i człowiek zapadł się pod ziemię.

Ostatnia wiadomość o godz. 10.46
OKej. Zaraz posprawdzam te konta.

Na tym kontakt się urywa, zero reakcji na moje wiadomości mimo obecności na forum. Rozumiem, że to wyjebka, więc radzę na gościa uważać. Do autora @krissu jeśli nie zamierzasz wysyłać danych kont, to żądam zwrotu $. Dziękuję.

Szczerze wątpię by użytkownik z tak olbrzymim stażem na forum coś kombinował. Myślę, że powinieneś dać mu szansę, może coś mu nagle wypadło, różne sytuacje w życiu bywają, a od transakcji nie minęły 24h. Na forum może być zalogowany cały czas - sam często zostawiam komputer włączony na noc, czy jak gdzieś muszę wyjść z odpalonym forum. Myślę, że powinieneś być spokojny o realizację transakcji/zwrot środków.

Dziękuję @[Ropsont] za wypowiedź. Dokładnie było tak, jak napisałeś.


EDIT: Wiedziałem, że się do czegoś nie odniosłem.
Rozumiem, że to wyjebka, więc radzę na gościa uważać. - Skomentuję to tylko tak:
[Obrazek: picard-facepalm.jpg]


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - xsebax - 15-06-2018 11:27

Wszystko ok, wlasnie odebralem 2 konto, dziekuje za udana transakcje.


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - iBracho - 15-06-2018 13:43

Od dłuższego czasu prowadze transakcje z Krisem i nigdy nie było problemów. Każdy ma swoje życie i to rozumiem, nie miałbym pretensji jeśli na konto poczekałbym z kilka h. Co jakiś czas dokupuje konta i zawsze transakcja przebiega sprawnie Huh


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Artinesse - 10-10-2018 16:45

Krissu planujesz może coś z instagramem? Wink