Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Napstara - 50 000 zł w rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Napstara - 50 000 zł w rok (/Temat-Dziennik-Napstara-50-000-zl-w-rok-123004)

Strony: 1 2 3


Dziennik Napstara - 50 000 zł w rok - napstar - 25-10-2015 02:45

Hej,
Mam na imię Dominik, od dziś zacznę prowadzenie dziennika, co do moich metod, mam 2 serwisy o tematyce gier które monetyzuję w pełni legalnie, nie korzystam z żadnych niedozwolonych technik, np. spamu czy black seo itd., monetyzuje serwisy poprzez refferale z gier online, mam też malutki serwer gry metin2, który także spieniężam, a raczej staram się bo prowadzenie go jest bardzo mało rentowne.

A teraz przejdźmy do samych liczb,

Zarobki za ten miesiąc do dnia 25.10.2015

Reflinki:

[Obrazek: 0DpWRSr.png]

[Obrazek: pPpLJdV.png]

Serwer

[Obrazek: kSYdLbN.png]


W sumie na ten miesiąc zarobiłem 1179,50zł ale zostało jeszcze 5 dni więc się nie poddaje.

Mój cel na październik to 1179,50/1400 zł

Cel główny to 50 000zł w ciągu roku, tylko i wyłącznie z internetu.


RE: Dziennik napstara - jasieeks - 25-10-2015 03:52

bardzo fajna odmiana. Ahh ile to się grało w metina, wszystkie topki moje Big Grin Ilu graczy? Powodzenia


RE: Dziennik napstara - napstar - 25-10-2015 04:52

Zależy od pory dnia, ale tak do 40 osób dobija popołudniu.


RE: Dziennik napstara - jasieeks - 25-10-2015 04:55

Jest na dedyku normalnie, tak? To i tak dobre obroty jak na tyle ludzi, a koszt miesięczy zdradzisz? Easy/Medium/Hard/Pvp?


RE: Dziennik napstara - napstar - 25-10-2015 05:01

Tak, stoi na dedyku. Koszt miesięczny to 200 zł, dedyk jest w miarę mocny, a serwisy które na nim trzymam przy stresie nie zajmują nawet połowy zasobów, więc niby wliczam to "w koszty" ale kasa słabiutka, na dniach postaram się wprowadzić jakiś update do serwera metin2 i walnąć skromną reklamę.


RE: Dziennik napstara - jasieeks - 25-10-2015 05:07

Wrzuć na mpc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.


RE: Dziennik napstara - napstar - 25-10-2015 05:15

Dziś w okolicach północy pierwszy update. Dodatkowo mam takie pytanie, opłaca się wchodzić w te hyipy? Np. Hqrevshare? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że program zniknie z dnia na dzień?


RE: Dziennik napstara - dzejkobs - 25-10-2015 08:37

Możesz podesłać na PW nazwę serwera? Myślałeś nad jakąś większą reklamą?


RE: Dziennik napstara - czarnykarol - 25-10-2015 10:02

@napstar ryzyko zniknięcia jest zawsze. Wg słów ekspertów internetowych najlepiej inwestować kwotę, którą możesz stracić nie pozostawiając bez środków do życia. Czy jakoś tak Smile

Sam wszedłem hq z niewielką kwotą,trochę większą w TM. Spróbować zawsze można


RE: Dziennik napstara - Krechaman - 25-10-2015 14:45

Jaka nazwa serwa? Big Grin Może bym wrócił do gry z ziomkami.