Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem przy instalacji wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem przy instalacji wordpress (/Temat-Problem-przy-instalacji-wordpress-122996)



Problem przy instalacji wordpress - DonWestbam - 24-10-2015 20:26

Witam.

Zabrałem się dziś (jako zielona osoba w temacie) za pierwszą w swoim życiu instalację wordpressa i na starcie napotykam problem.

// ** Ustawienia MySQL-a - możesz uzyskać je od administratora Twojego serwera ** //
/** Nazwa bazy danych, której używać ma WordPress */
define('DB_NAME', 'nazwa_bazy_danych');

/** Nazwa użytkownika bazy danych MySQL */
define('DB_USER', 'nazwa_uzytkownika');

/** Hasło użytkownika bazy danych MySQL */
define('DB_PASSWORD', 'haslo');

/** Nazwa hosta serwera MySQL */
define('DB_HOST', 'localhost');

/** Kodowanie bazy danych używane do stworzenia tabel w bazie danych. */
define('DB_CHARSET', 'utf8');

/** Typ porównań w bazie danych. Nie zmieniaj tego ustawienia, jeśli masz jakieś wątpliwości. */
define('DB_COLLATE', '');

po prost nie wiem w jaki sposób to edytować, domyślam się ale nie chcę czegoś spieprzyć Tongue

Czy może jest ktoś dzisiaj kto miał by chęć mi przy tym pomóc np. na gg ?


RE: Problem przy instalacji wordpress - djram - 24-10-2015 20:28

// ** Ustawienia MySQL-a - możesz uzyskać je od administratora Twojego serwera ** //
/** Nazwa bazy danych, której używać ma WordPress */
define('DB_NAME', 'wpisz nazwe bazy');

/** Nazwa użytkownika bazy danych MySQL */
define('DB_USER', 'wpisz nazwe');

/** Hasło użytkownika bazy danych MySQL */
define('DB_PASSWORD', 'wpisz haslo');

/** Nazwa hosta serwera MySQL */
define('DB_HOST', 'zostaw localhost');

/** Kodowanie bazy danych używane do stworzenia tabel w bazie danych. */
define('DB_CHARSET', 'utf8');

/** Typ porównań w bazie danych. Nie zmieniaj tego ustawienia, jeśli masz jakieś wątpliwości. */
define('DB_COLLATE', '');


RE: Problem przy instalacji wordpress - DonWestbam - 24-10-2015 20:47

zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem że wziąłem się za to sam. Jednak dla zielonego jest to czarna magia ;p Może przez nockę coś się uda Tongue


RE: Problem przy instalacji wordpress - Money. - 24-10-2015 20:50

Hostingi mają gotowe instalacje Wordpressa.


RE: Problem przy instalacji wordpress - nitram - 24-10-2015 22:07

Na az.pl chociażby masz autoinstaloator jak jestes zielony na pewno ci to pomoże


RE: Problem przy instalacji wordpress - DonWestbam - 25-10-2015 14:00

Dziękuję bardzo za wszystkie podpowiedzi Wink Przesiedziałem wczoraj przy tym pol nocy Big Grin Dziś od rana podjąłem kolejne próby i w końcu mi się udało !

Domene i hosting założyłem na nazwa.pl, wordpressa wrzuciłem przez filezille. Ogólnie jest to dość proste patrząc teraz, dobrze wszystko robiłem tylko błąd był przy konfiguracji domeny dlatego mi cały czas błędy wywalało Big Grin

Teraz już zabieram się za poszukiwania szablonu Big Grin

Jeszcze raz wielkie dzięki Wink


Problem przy instalacji wordpress - surfer0700 - 25-10-2015 14:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.