Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkursy MPA i nie tylko - Do zdobycia nawet 500$ w wielu programach:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkursy MPA i nie tylko - Do zdobycia nawet 500$ w wielu programach:) (/Temat-Konkursy-MPA-i-nie-tylko-Do-zdobycia-nawet-500-w-wielu-programach-122992)

Strony: 1 2 3


Konkursy MPA i nie tylko - Do zdobycia nawet 500$ w wielu programach:) - kernst - 24-10-2015 18:07

Organizuję konkurs dla swoich referrali w programie MyPayingAds. Przygotowałem kilka nagród, które powinny zadowolić każdego Smile

Oto moje warunki:
- potwierdzić uczestnictwo w tym temacie
- Share earnings (zarobek z paczek) na min. poziomie 200$
- wygrywa osoba z największym zarobkiem z paczek uzyskanym do końca czasu trwania konkursu (ostatni dzień na przesłanie zdjecia/zrzutu ekranu to 30.11.2015 - zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę)
- od 25 do 30 listopada wrzucić screen z panelu MPA przedstawiający Share earnings
- jesteś moim poleconym


Postanowienia:
- Nagrodzone zostaną 2 miejsca kwotą 20$* i 10$* w terminie do 5 grudnia tego roku

- Losowanie nagród pocieszenia 2x po 5$ spośród osób, które wezmą udział (wymagane min. 20 AP własnych)

- Dodatkowo, osoba która jednorazowo zakupi najwięcej paczek w tym okresie dostanie ode mnie dodatkowo 15% od inwestycji której dokonała
(max. nagroda 500$) w terminie do 5 grudnia tego roku (np. Inwestujesz w Adpaki 3000$, dostajesz ode mnie 450$ na konto w MPA - Twoja wola czy wypłacisz czy zainwestujesz dalej )

- Wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane pod względem wiarygodności (Odczyt z e-mail)

* jeżeli Twoje Share earnings przekroczy 800$ nagroda, którą otrzymasz zostanie potrojona (tyczy się nagród głównych)

W razie pytań lub niejasności proszę o pytania Smile

Edit:
Jeżeli planujesz zainwestować większą sumę, a chcesz pewności, możemy napisać do dowolnego admina, jeżeli wyrazi chęć pomocy, wpłacę na jego konto założoną odgórnie kwotę, w przypadku zwycięstwa Admin przekaże wygraną.


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - kernst - 09-11-2015 11:57

Odświeżam Smile


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - m4teks93 - 11-11-2015 19:46

zglaszam uczestnictwo;p


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - kernst - 12-11-2015 20:30

Jak nikt więcej się nie zgłosi to zapewne wygrasz główną nagrodę Smile


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - Bussh - 22-11-2015 16:14

Zgłaszam się równieżSmile


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - kernst - 23-11-2015 17:59

Super jak nikt więcej się nie zgłosi to główne nagrody trafią do waszej 2 Smile


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - Bussh - 29-11-2015 23:22

Wklejam dziś bo jutro brak czasu. Share earnigs na razie na poziomie 67$ ale przedwczoraj większy zakup paczek był Smile

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - m4teks93 - 30-11-2015 22:54

Troche braklo do 800Tongue
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - kernst - 01-12-2015 11:30

Z dniem dzisiejszym ogłaszam zakończenie konkursu.

Główną nagrodę wygrał m4teks93 (20$) spełnił wszystkie wymogi, gratuluję.

Bussh, niestety nie spełniasz kryterium co do share earnings na poziomie 200$ żeby otrzymać nagrodę za drugie miejsce, aczkolwiek mam dla Ciebie dobre wieści. Dostajesz ode mnie 5$ jako nagrodę pocieszenia oraz bonus specjalny za zakup największej ilości paczek (80 za 80$)w tym okresie, popraw mnie jeżeli się mylę. A zatem otrzymujesz ode mnie 5$ + 15%*80=5+12=17$ Smile

Nagrody zostały rozesłane, gratuluję zwycięzcom i proszę o dodanie potwierdzenia otrzymania nagrody w tym temacie jak tylko otrzymacie transfer.

Mój ss na dowód Smile chwilowo pending ale dziś powinny zostać zatwierdzone
[Obrazek: przelew.jpg]


RE: Konkurs - MPA Do zdobycia nawet 500$ :) - Bussh - 01-12-2015 19:03

Zgadza się 80$. Super zawsze się przyda Wink Pozdro Smile