Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? (/Temat-Domena-Hosting-pod-hacki-jakie-wybrac-122991)



Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - DonWestbam - 24-10-2015 17:54

Witam. Całe moje pytanie już zadałem w tytule tematu Big Grin
Chcę zacząć działać z hackami ale tylko w pl także chcę kupić domenę .pl, i potrzebny mi też hosting. Mam konto 70 dni w boo.pl, co o nim myślicie ? Zmienić ?

Podkreślę też że chciał bym to kupić średnim kosztem Wink

Z góry dziękuję za podpowiedzi Smile


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - trybulski - 24-10-2015 18:18

Domena dowolną za 10 lub 1 zł na rok plus serwer na superhost.pl

Wysłane z mojego KAZAM TV 45 przy użyciu Tapatalka


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - Rav656 - 24-10-2015 18:23

Zamów sobie domene za darmo w domena.pl albo az.pl a hosting mini na webd.pl za 3.99zl /miesiac. Zawsze tak robiłem i zawsze byłem zadowolony więc polecam Wink


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - krojek - 24-10-2015 18:25

Jeżeli po roku będziesz domenę przedłużał to kup ją w hekko albo ovh (tam mają najtańsze przedłużenie domeny).
Hosting to hekko, ovh, biznes-host, mintshost, home, netdc


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - DonWestbam - 24-10-2015 18:26

Kiedyś miałem stronkę w języku ang i przy hostingerze bywały problemy że blokowali mi stronę za lewe treści czyli hacki, pisałem do nich i odblokowywali. I właśnie takiej sytuacji chciał bym uniknąć, żeby nie mieć problemu z tymi fejk hackami.

A boo.pl to aż taki słaby hosting Big Grin? Mogę go w sumie zmienić bo te co piszecie to grosze to w sumie nie problem


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - Karewer - 25-10-2015 14:49

Na bloggerze dzieją się właśnie takie rzeczy. Mi po kilku zgłoszeniach z FR, usuwali całkowicie bloga za niby spam Smile


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - Dr Sin - 25-10-2015 22:57

Linuxpl.com - wspolpracuje od kilku lat, w miare tanio i szybki kontakt z obsluga w razie klopotow.


RE: Domena+Hosting pod hacki - jakie wybrać ? - Klin - 26-10-2015 07:35

Domena za darmo pl z domena.pl a host z linuxpl.com