Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić (/Temat-Rozwiazane-Punkty-w-brudne-bloto-w-ktorym-swinki-sie-lubia-bawic-12294)



[Rozwiązane]Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Monster - 22-08-2010 21:56

Siema!

Chciałbym na najbliższym Restocku shopowym zamówić coś co kosztuje dużo PTZ, ale po co jak mi anulują ? Sad

Anulowali mi 2x pod rząd kasę SadSadSad i mam pytanie

Czy mi anulują ??

W końcu jak mi anulują to bym wzioł tapetkę, a jak nie to poluje na coś drogiego Smile

Wiem że nie jesteście wróżkami, ale chciałem się dowiedzieć jak myślicie czy mi anulują czy nie.

Pzdr

P.S Legalnie gram na Lockerz


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Bolt - 22-08-2010 21:58

A czym te 200$ zamawiałeś? Użyj taskera to może nie wykryją i coś zgarniesz. A ta twoja histeria doprowadza mnie do szału.. :/


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Tech - 22-08-2010 21:58

Cytat:nie jesteście wróżkami
indeed

Tak więc nikt nie wie czy ci anulują, ale teoretycznie nie powinno ci się to przytrafić trzeci raz pod rząd jeśli PTZ zdobywałeś od tego czasu legalnie Wink No też - tak jak Bolt mówi - jest kwestia tego czym zamawiałeś i jak.


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - kreatywny - 22-08-2010 22:03

w lockerz.com to czysta loteria rozumiem twoją histerie bo anulowac kaske pod rząt to duża strata ale spokojnie^^


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Monster - 22-08-2010 22:10

Od lipcowego restocku do sierpniowego legalnie robiłem all. Na 2 zamawiałem hotkeyami. Teraz bede taskerem. Podobno 3x pod rząd nie anulują więc biore coś dobrego i niech mi dadzą spokój z anulacjami

+ za szybkie odpowiedzi Smile


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Parada - 22-08-2010 22:26

Przede wszystkim:
- Nie oglądaj filmików dla USA
- Nie rób fake e-maili
- Zamawiaj nagrodę dozwolonymi programami
- Więcej nadziei Wink

Wiem, że pewnie stosujesz te zasady, ale mogą się też przydać innym osobą, mi też anulowali na retro restocku PayPal 25$, bo oglądałem filmy dla USA (Tak myślę).


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Miu - 23-08-2010 10:54

może napisz do lockerz i zapytaj/poproś ich czy ci anulują.
z resztą-kto nie ryzykuje,tan nie ma.


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - gornada - 23-08-2010 11:36

o co chodzi "oglądałem filmy dla USA"?

Moim zdanie anulowali, bo skądś wiedzieli że użyłeś hotkey ;P a tasker nie wiem co to Sad


RE: Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - kubaaa - 23-08-2010 11:54

Za oglądanie filmów tylko dla usa też jest możliwość anulacji nagrody.


[Rozwiązane]Punkty w brudne błoto w którym świnki się lubią bawić - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.