Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zawartość Waszego portfela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zawartość Waszego portfela (/Temat-Zawartosc-Waszego-portfela-122936)

Strony: 1 2


RE: Zawartość Waszego portfela - szykiryki - 24-10-2015 16:39

Mam duzy portfel, wiec i duzo się w nim miesci Smile.

Identyfikator do przejścia przez bramkę do roboty,
Prawo jazdy, dowod rejestracyjny fury, dowód osbisty,
Banknoty i monety
4 karty bankowe
Karty na punkty (Orlen, Lotos, Sephora, Douglas, Rossnet Tongue)
Karta do multimedialnej biblioteki
Karta ICE z numerami do osób, do których należy zadzwonić w razie mojego wypadku
Karta z oświadczeniem woli oddania organów

No i fota mojego faceta.
No i łuska karpia na dobrobyt i więcej kasy....Smile

Moja brzydsza połowa smieje się, ze jak ukradną mi portfel to stracę 'tożsamość', bo jest w nim wszystko Sad


RE: Zawartość Waszego portfela - seba123xd - 24-10-2015 16:45

Dolary, oczywiście, że DOLARY Jerk2Jerk2
http://scr.hu/2pzr/u1nof


RE: Zawartość Waszego portfela - konrad123456789 - 24-10-2015 16:54

Pieniądze PL, Euro, karty bankomatowe w PL i EURO, dowód osobisty, prawko, kartę HollandZorg, kartę rabatową do holenderskiego sklepu, 4 karty stałego klienta, kilka wizytówek, mały obrazek Jezusa <tak jestem katolikiem>


RE: Zawartość Waszego portfela - shady1971 - 30-11-2015 18:25

(24-10-2015 16:35)wiezaawieza napisał(a):  Pieniądze (dzisiaj zarobione 250zł z pracy <3), legitymacja, gumki.

nie noś gumek w portfelu bo to źle na nie działa i moga zostać uszkodzone więc jeśli przyjdzie czas,że ich użyjesz to możesz skończyć z bachorem Big Grin

Ale nie oszukuj się, nie użyjesz ich Big Grin